Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az ukránok (legalább is akik...

Az ukránok (legalább is akik hozzánk menekültek) a jövőben kevésbé fogják utálni Magyarországot és a magyarokat?

Figyelt kérdés

2022. aug. 28. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Még ez se biztos.

Akik arab országból Nyugat-Európába vándoroltak ki, utána ott hőzöngenek jobb ellátásért, meg ingyen lakásért meg a jóég tudja miért. Közben robbantgatnak, meg nőket molesztálnak az utcákon.

Föl lehetünk készülve arra, hogy még jobban utálni fognak, mint azok, akik otthon maradtak.

2022. aug. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
Mire alapozod, hogy az átlag ukrán utálja a magyarokat? Szerinted ott minden ukrán egyetért a politikai döntésekkel? Mint ahogy Magyarországon is egy szűk és hangos általában ellenzéki kisebbség politizál, amely aztán meglepődik, hogy a Fidesz nyeri a választásokat, biztos vagyok benne, hogy ott is a többség nem foglalkozik politikai kérdésekkel, hanem azt nézi, hogy melyik politikai oldal, mit ígér.
2022. aug. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sorban állás közben elém vágott 2 srác,kipakolták előttem az árut,amit venni akartak, ukránul beszéltek. Egy autó elémvágott szabálytalanul ukrán rendszámmal, stb végtelen a sor sajnos!
2022. aug. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Rohadt nagy parasztok az ukránok, a határ mellett élek, én is tapasztalom.
2022. aug. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom miből gondolod hogy utálnak minket.
2022. aug. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

5.

Mert mindenkit utálnak

2022. aug. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
3# Elém állnának a sorban akkorát kapnának a pofájukba! Abból tanulnának, befogadjuk őket és ez a hála! Addig jó amíg nem találkoznak olyan emberekkel mint én. Nem mindenkinek van türelme az ő hülyeségeikre.
2022. aug. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Én másfél éve dolgozom velük.

Nem vagyok a felettesük csak más munkakörben vagyok mint ők.

Barmit kérek pattannak azonnal.

Ebédnél jó étvagyat kívánnak amit pl magyar munkstársak sosem vagy csak ritkán tesznek.

Meghívnak kv zni.

Meg eleve a többségük gyönyörű szép nő akik ha meglatnak mosolyognak.

Szóval én szeretek velük dolgozni.

Az is tetszik hogy nem lehet csak úgy lefektetni egy szép ukrán csajt mint egy magyar nőt.

Rendesen udvarolni kell olyan igazi régies stílusban nekik.

2022. aug. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
8# Természetesen vannak jó Ukránok.
2022. aug. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!