Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek beválik Nostradamu...

Magyar Milán kérdése:

Szerintetek beválik Nostradamus jóslata?

Figyelt kérdés
Nostradamus borzasztó jóslata: Abban az évben, melyben II. Erzsébet brit királynő meghal, akkor lesz a III. világháború.

#világháború #jóslat #nostradamusjóslata
2022. szept. 10. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
27%
Az már elkezdődött, hiszen Ukrajnában a NATO és Oroszország harcol egymással.
2022. szept. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ezt így leírta 1500-ban, hogy II. Erzsébet? Wow.
2022. szept. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Ezt így leírta 1500-ban, hogy II. Erzsébet? Wow."


Nagyon jól látod: szó sincs ilyenről. Volt valaha egy csávó, aki megelőzve a korát feltalálta a kereskedelmi ezotériát. Leírt - vagy ő, vagy valaki az ő brandje alatt - egy valag misztikus semmitmondó versikét, amit előre használni nem lehet, de utólag bármit bele lehet magyarázni.


Pl sokáig mondogatták '99-ben, hogy Nostradamus megjósolta, hogy eljön valami hajdenagy csapás abban az évben. Aztán amikor nem jött, akkor jöttek a megfejtések, hogy az égből alászálló madár, ami elhozza a sötétséget az nem apokalipszis, hanem a napfogyatkozás volt. Brilliáns. Ha erre az évre illesztjük, akkor az aszályt látnánk bele.


Ráadásul aztán a hatásvadászat kedvéért előkerülnek az izgalmas, egyedi fordítások is. Pl 2001-re két pusztító acélmadárról írt a mester, amik lángba borítanak nagyvárost. Később a gonosz, materialista kötekedők rámutattak arra furcsaságra, hogy az acélt Nostradamus halála után 250 évvel találták fel. Ha engem kérdeznek, ez csalásra utal, de lenne, aki erre azt mondaná, hogy még az acélt is megjósolta a csávó. :D


Az egész jelenségben az a zseniális, hogy állítólag a 2. Vh-ban a Göbbelsi és a szövetséges propaganda is felhasználta, hogy Nostradamus megjósolta, hogy ők győznek :D.


Szóval én nem tudom, hogy mi lesz jövőre, de egyben biztos vagyok: 2023 végén sokan megint meg lesznek döbbenve, hogy Nostibá már megint megjósolta. Hátborrrzongató.

2022. szept. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!