Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi az az árnyék kormány?

Mi az az árnyék kormány?

Figyelt kérdés
2022. szept. 17. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Google: árnyékkormány, első találat

[link]

Remélem megérte egy órát várni rá, ha egyedül ez nem ment.

2022. szept. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt én is meg találtam de arra lennék kíváncsi konkrétan mit fognak dobrevék csinálni
2022. szept. 17. 10:22
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Másodszorra sikerült megírnod, hogy mit akartál kérdezni.

Annyit nyilatkozott a DK-s ügyvivő, hogy elmondják, hogy a kormány egy-egy megtett intézkedése helyett ők mit tettek volna, illetve, hogy a szerintük elmaradt kormányintézkedések helyett milyen intézkedést hoztak volna.

Hogy ezek konkrétan mik lesznek, majd megtudod. Ha a Nyugati Fényt olvasgatod, akkor 100% biztonsággal.

2022. szept. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem az a kérdés, hogy mit fognak Dobrevék (név Magyarországon nagy kezdőbetű) csinálni, hanem az, hogy mit hagynak nekik csinálni. Én nagyon örülnék, ha Orbán és Gyurcsány kéz a kézben eltakarodna a közéletből végre, de örülnék, ha valami értelmes dolog sülne ki ebből a kezdeményezésből, ami az országot végre elkezdené lökdösni a kiút felé a káoszból.
2022. szept. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!