Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért rossz dolog a nők...

Miért rossz dolog a nők testének tárgyiasítása?

Figyelt kérdés
A feministák mindig ezzel jönnek. Elérték, hogy a Forma-1-es grid girlöket betiltsák, miközben ők önszántukból végezték ezt a munkát. Milyen jogon szabják meg másoknak, hogy mit tehessenek?
2022. szept. 19. 13:20
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
34%
#10 A mai balosok az ész diadalát hírdetik a természet felett. Tehát úgy gondolják, hogy mi az elménk vagyunk, a test pedig csak egy szükséges rossz, egy porhüvely, amivel kapcsolatba léphetünk a fizikai világgal, amiben sajnos élünk kell.
2022. szept. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nagyon sok hasonlóság van a mai balliberálisok gondolkodásmódja, és a késő-ókorban jelenlevő Manicheizmus vallása között.
2022. szept. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 A kérdező kommentje:
#12: Kösz, ez érdekesnek hangzik. Utánaolvasok.
2022. szept. 19. 13:36
 14/49 anonim ***** válasza:
32%

"Mondjuk én őszintén szólva már azt se értem, hogy mi baj van azzal, ha valakinek jó teste van, és ezt megmutatja"

Én se értem, de nem is akarom, a lényeg annyi, hogy nem kötelező nézni mások testmutogatását senkinek.

Szóval ha valaki szerint ez gáz, az nem megy sztriptízbárba, oszt' jónapot, meg van oldva problémája.

De ahhoz semmi joga nincs, hogy másoknak előírja, hogy megmutathatják-e a testüket, vagy se.

2022. szept. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
72%
Pl. Zászló lengető/pisztolyt eldurrantó dekoratív nőkben is gyönyörű az, hogy több 1000 lóerő, benne "izomagyak" várnak egy karcsú nő jelzésére, s mikor azt megteszi, robban minden. Grid girl-ökben is ugyanezt láttam. A női incelség mintapéldája az ezen való hábórgás, nem tudják elviselni, hogy mások szépek és élvezik a figyelmet, amit ennek köszönhetően kapnak.
2022. szept. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:
#15: Elképzelhető, hogy ez a pszichológiai háttere.
2022. szept. 19. 13:38
 17/49 anonim ***** válasza:
37%
#15 Igazad van, de ezt egyszerűen úgy nevezik: irigység.
2022. szept. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 Dzsonszi ***** válasza:
73%
De ha én megszólom, hogy undorító, ahogy egy pasas kisminkelve, a picsáját kirakva, magassarkúban megy az utcán, akkor rögtön homofób vagyok, sőt már akkor is ha nem tapsolok neki, hogy ezigen öcsém te vagy a demokrácia megtestesülése... De ha egy nő a nőiességét mutogatja, akkor az már nem fér bele a libsi értékrendbe.
2022. szept. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
26%

18.

Ha egy kövér nőt szólsz meg az utcán pejorativ értelemben azt se tűrik úgyhogy a hasonlatod megbukott!

2022. szept. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:
#18: Úgy látszik, a transzoknál nem gond a test tárgyiasítása.
2022. szept. 19. 14:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!