Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Pest megyét fel kéne darabolni...

Pest megyét fel kéne darabolni, és szétosztani a többi szomszédos megye között?

Figyelt kérdés

2022. okt. 8. 17:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
10%

Nem, inkább Budapestnek kéne kiválnia az országból. Az ország többi része nem eléggé civilizált ahhoz, hogy egy országban létezzen Budapesttel.


Budapesten az emberek többsége elsősorban ember, másodsorban európai, és csak harmadsorban magyar. Nincs bajuk a melegekkel és a transzokkal, támogatják a füvet és az LSD-t, és egyre jobban terjed a veganizmus. Ehhez képest vidéken valami balkáni sötétség van. Rögtön ott van pl. Pest mellett Vecsés és Szigetszentmiklós. Mindkét hely tele van neonácival.

2022. okt. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%

" és csak harmadsorban magyar. "


eLÉG BAJ AZ

2022. okt. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem teljesen felesleges. Át kéne nevezni mindent, újranyomtatni a töriatlaszokat, újra tanítani mindenkinek, hogy milyen megyék vannak. Sokba kerülne, de értelme nem lenne.


Ha a pénz elosztását szeretnénk szabályozni vagy bármi mást, akkor lehet úgy alakítani a jogszabályokat, hogy működjenek a jelenlegi megyékkel, és sokkal olcsóbb.

2022. okt. 9. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Mi a baj Pest megyével?
2022. okt. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%

Inkább úgy mondom,.hogy hála a kormánynak sok a megvett hülye vidéken. Ennyi.

Pest ennél picit felvilágosultabb és igyekszik önálló lenni. :)

2022. okt. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
60%

5# tipikus Pesti fåszparaszt panelharcos. Ti vagytok a felvilágosultak? Erdőt is csak q netflixen láttatok állatot is max galambot (jó nem állatkertben láttátok már mást is . Bár az hogy a Nyíregyházi állatkertben (tudod Nyíregyháza Szabolcs megye megyszékhelye tudod mi a) a Pesti nő a szarvasra azt mondja hogy őz hát sok mindent elárul. Fåszt vagytok ti felvilágosultak legidiótább emberek tőletek jönnek


(Nem érdekes pl hogy rengeteg világhírű magyar költő vagy rengeteg híres magyar politikus (jó politikusok) mind észak Magyarországról származnak?

2022. okt. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

6. Látom nem érted amit írtam. Pest szélén élek, egyébként utálom Pestet, így nem talált. Nem is panelban lakom, de biztos jobban tudod, mucika.


Nem a borsodi kisebbség lett megvéve 10.000 Ft húsvéti pénzzel ?


Jaj

2022. okt. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
41%

7# hát nem éppen.


Amúgy meg a pesitek olyan magyar értelmiségiek miért vonulnak mindig birka módjára az utcán az éppen aktuális baloldali istenkirálycsászár politikus után mint a zombik?

Elálják az így is szar Pesti forgalmat aztán még hőbörögnek ha a rendőrök szétoszlatják a tüntetésnek nevezett valamit. Na ez a Pesti értelmiség.


Mi tudod itt az általad ócsárolt vidéken teljesen jól el vagyunk békében egymás mellett ti meg csak acsarkodni tudtok és a vidéket ócsárolni mucika

2022. okt. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
8. Nem acsarkodunk, bár nem érdekel Pest. Örülök, hogy sokan kiállnak a tanárok mellett. Mégha, ti nem is látjátok miért. Ismerek vidéken is tanárokat, nagyon rosszul keresnek... És nincsenek megbecsülve!
2022. okt. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
41%

9# itt nem a tanárok miatti tüntetésekről beszélek hanem a konkrétan értelmetlen dolgok miattira de komolyan felmentem Pestre épp egy tüntetés volt megkérdeztem az egyik leghangosabbat hogy miért tüntetnek erre azt mondja :


mit tudom én csak kapja be orbán :


ennyit mondott na most ezt vegyem komolyan mikor azt se tudják miért tüntetnek ?

2022. okt. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!