Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Pest megyét fel kéne darabolni...

Pest megyét fel kéne darabolni, és szétosztani a többi szomszédos megye között?

Figyelt kérdés

2022. okt. 8. 17:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
10. Huh, te is megfogtad a lényeget, látom. Nincs azzal semmi baj, ha nem vagy tisztában az ország problémáival, csak akkor kérlek ne szólj bele. Gondolom akkor kormánypártra szavaztál, úgyis hogy ellehetetlenítik a gazdákat és tönkreteszik őket?
2022. okt. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
28%

#6

"Ti vagytok a felvilágosultak?"

Egyébként igen Pest, illetve Bp a leginkább képzett és értelmes réteg.


"Erdőt is csak q netflixen láttatok állatot is max galambot"

Ez mondjuk kifejezetten vicces úgy, hogy Pest teljes mértékben vidék. Én Bp mellett lakom nem messze, de még kecskét is fejtem.

Szóval az, hogy valaki pest megyei, nem jelent semmit.


"(Nem érdekes pl hogy rengeteg világhírű magyar költő vagy rengeteg híres magyar politikus (jó politikusok) mind észak Magyarországról származnak?"

Jah, tök érdekes. Ha az oktatás állapota nem változna soha az életben, akkor esetleg még egy releváns érv is lehetne.

De akkor visszakérdezek. Az nem érdekes, hogy jelenleg a legtöbb eredményes művész és tudós nem fideszes? Nyilván ők is agyatlanok, csak te vagy zseni. :D


#8

"Amúgy meg a pesitek olyan magyar értelmiségiek miért vonulnak mindig birka módjára az utcán az éppen aktuális baloldali istenkirálycsászár politikus után mint a zombik?"

Egyetlenegy alkalomra sem emlékszem, amikor politikus miatt ment volna ki a pesti értelmiség és nem valami cél érdekében (oktatás, egészségügy stb).

Azért mert te olyan "okos" vagy, hogy nem érted, hogy az emberek egy célért utcára mennek, attól nem más lesz a hülye.


"Elálják az így is szar Pesti forgalmat aztán még hőbörögnek ha a rendőrök szétoszlatják a tüntetésnek nevezett valamit."

Ja, tüntethetnének csendben valahol, ahol nem zavarnak senkit. :DDD

Huhh, hát te ritka nagy hülye vagy, mert még a tüntetés értelmét sem ismered.


"Mi tudod itt az általad ócsárolt vidéken teljesen jól el vagyunk békében egymás mellett ti meg csak acsarkodni tudtok és a vidéket ócsárolni mucika"

Vidéken kb. minden második nagy agyonvernek valakit, csak mondom.

De ja, békés népség. :D

2022. okt. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

12. Bocsi, véletlenül rosszul pontoztalak :(


Azt hittem megint a kötekedő irtt :(

2022. okt. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
41%

12# látom te is megfogtad a lényeget de mielőtt le fideszeznél nem nem vagyok Fideszes sőt egy pártra se szavaztam sose mert az összes csak addig állítja magát jónak amíg hatalomra nem kerül aztán mehet a lopás.


Amúgy nemtudom feltünt de pont te vagy az aki lenéz minden egyes embert aki nem Bp-n vagy Pest megyében lakik merthogy A VidÉkiEK hÜlyÉK a PeST megYeIEk MeG mILYeN oKOsAK


És pont ez a baj hogy azt hiszed hogy ti egyáltalán megütitek azt a szintet amiről azt hiszitek hogy elértetek semmivel nem vagytok okosabbak egy miskolcinál vagy egy szegedinél sőt sok esetbe még hülyébbek vagytok.


Még a magyart is hülyén használjátok a nevek elé a-t raktok ami nem tudható be tájszólásnak mert nyelvtanilag helytelen és még van pár ilyen .


De komolyan márki zaj ennyire tele beszélte a fejeteket hogy a vidékiek idióták és feideszesek?? Mert úgy látszik szépen vissza tudtad mondani azt amit ő szajkózott a választásokon

2022. okt. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
13# hát éppenséggel ő a kötekedő szóval...
2022. okt. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
32%

#14

"látom te is megfogtad a lényeget"

Ha nem ez a lényeg, akkor te se ezekről beszéltél volna.

Kb. végigvettem a kommentjeidet, így elég nevetséges belekötnöd ebbe, mivel ez egyenértékű azzal, hogy magadba kötsz bele, ami elég nevetséges.


"nem vagyok Fideszes sőt egy pártra se szavaztam sose"

Bocs, akkor mondjam, hogy fasiszta?

Vagy hogy szeretnéd, hogy nevezzelek, ha elég egyértelműen azt böfögöd vissza agyatlanul, amit a fidesz is tol? Ha nem lennél fideszes és felismernéd, hogy manipulálnak, akkor nem mondanád, ha viszont nem ismered fel és benyeled, akkor teljesen mindegy, hogy szavazol-e, mivel ugyanúgy a fidsezes hülyeségeket ismételgeted.


"Amúgy nemtudom feltünt de pont te vagy az aki lenéz minden egyes embert aki nem Bp-n vagy Pest megyében lakik"

Mielőtt cáfolom az idiótaságod.

Ha van két osztály, amelyeknek teljesen felméred a képességeiket és kiderül, hogy az A osztály egyértelműen okosabb, mint a B, akkor ennek kimondása azt jelenti, hogy lenézem a B-t? Nem, ez egy kutatás eredménye.


Ugyanez igaz az én kijelentésemre is. Látjuk hogy hol vannak a top iskoláink, látjuk, hogy hol termeljük a GDP-nk nagy részét. Látjuk, hogy végzettség szerint hogyan oszlik meg a lakosság.

Ezekből adódóan tagadhatatlan tény, hogy Bp és emiatt Pest is az ország többi részéhez átlagosan értelmesebb.


"És pont ez a baj hogy azt hiszed hogy ti egyáltalán megütitek azt a szintet"

Bocs, tudom ,hogy nehéz felfognod, mivel láthatóan a magyar nem az erősséged.

Én, veled ellentétben, nem hitről, meg téveszmékről beszélek, hanem tényekről.

Bizony, akár tetszik, akár nem, tény, hogy minél magasabban képzett valaki átlagban annál több GDP-t termel. Tény, hogy Bp-en a GDP 40%-át termeli egyébként a lakosságnak kb. az ötöde. Tény, hogy a legtöbb top gimnázium az bp-i. Tény, hogy a legtöbb minőségi egyetemünk bp-i.

Soroljam még? Vagy agyat növesztesz és felfogod, amit leírtam?


"semmivel nem vagytok okosabbak egy miskolcinál vagy egy szegedinél sőt sok esetbe még hülyébbek vagytok."

De, az vagyok.

Mondjuk ez nem velük szemben lenéző, ez szintén tény, de a legtöbb bp-inél is okosabb vagyok. Ezt pedig szimplán papírokkal is tudom igazolni (az IQ tesztemmel, hol és mit dolgozom milyen beosztásban stb).


"Még a magyart is hülyén használjátok a nevek elé a-t raktok ami nem tudható be tájszólásnak mert nyelvtanilag helytelen és még van pár ilyen ."

Jah, mi nagyon hülyén használjuk a magyart, de te, akinek fogalma sincs az írásjelekről, az biztos nagyon okos lehet. :DDD

Elég szánalmas, hogy kommentenként kb. 30-50 hibád van és a másik magyarjába kötsz bele. Kicsit se kínos.


"De komolyan márki zaj ennyire tele beszélte a fejeteket hogy a vidékiek idióták és feideszesek?"

Én nem bírom MZP-t, de ja, te nagyon okos lehetsz. Főleg, mert MZP is vidéki.

Rettentően jó érv.

2022. okt. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
42%

16# hogy hol vannak jobb dolgok értem akkor Németországban csakis kizárólag a Rajna vidék az értelmes mert az az ország legfejletebb régiója?


Ez nem így működik. Mindig csak adatokkal jösztök amit mindig lehet manipulálni.


Én a személyes tapasztalatban bízok nem számokban.


Éltem jóideig BP, de borosdban élek jelenleg és látom a különbséget te meg ismered Pest megyét és kB ennyi.


Amúgy meg ha ennyire a gazdaság és az iskolázottság az irány mutató akkor nyugat Magyarországon sokkal okosabbak az emberek mert sokan még nem is Magyarországon hanem a sokkal jobb oktatási rendszerrel büszkélkedő Ausztriába tanultak na ilyenkor mi van?

2022. okt. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
17. Érvek nélkül veszekedsz, ennyi.. a felettem lévővel érték egyet. Egyébként is, ha nem mentél szavazni, akkor élj ott a nyomorban, azt szavaztad magadnak és a térségnek is!
2022. okt. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

18# nem élek nyomorban sőt a cigányokon kívül senki nem él nyomorban .


Érvek nélkül veszekszek? Nem a saját tapasztalataim által ti akik számok mögé bújtok más véleményével veszekedtek. De hogy önálló gondolkodásra alkalmasak nem vagytok az biztos olyan hogy saját vélemény? Nem is tudjátok mi az

2022. okt. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem látjátok a fától az erdőt ennyi
2022. okt. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!