Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha a kérdezőbiztos már háromsz...

Ha a kérdezőbiztos már háromszor keresett, és még mindig nem töltöttem ki a népszámláló iratokat, tényleg megbüntetnek 200.000-re?

Figyelt kérdés

Én majd nov. 20-27 között szeretném kitölteni a jegyzőnél.

Mert a folyosón nem akarok válaszolni, hogy az egész ház hallja, amit mondok: körfolyosós ház; a lakásba meg nem akarom beengedni.

Az online kitöltésről meg túl későn szereztem tudomást.



2022. nov. 5. 11:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem hagyd a francba és a 200 ezret se fizesd ki.


Majd meglátjuk erre mit lép a kis köpcös. Köpni, nyelni nem fog tudni mert nem fogja elhinni, hogy van ilyen tökös ember az országban mint te.

2022. nov. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
😆jó
2022. nov. 5. 11:23
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, gondolom megy az izmozás hogy teged ne vegyenek számba, gondolom a csóri számláló biztost is köpöd képen, meg neked nehogy már..


Erre 200 000 ft-on rinyálsz a neten...?

Szánalmasak vagytok..

2022. nov. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
#3 Én miért?
2022. nov. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

3-as, okok: amit írtam fentebb…

Nem akarom, hogy az egesz haz hallja. Tul jo az akusztika.

2022. nov. 5. 12:28
 6/12 A kérdező kommentje:

Online kitoltottem volna, ha tudtam volna, hogy van ilyen, meg hogy kotelezo.

Munkanelkuli vagyok, nem szereztem rola tudomast, nem beszelgetek senkivel, nincsenek kollegaim, stb., akiktol megtudhattam volna.

2022. nov. 5. 12:30
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az egész net, média hetekig ezzel a szájba tekert online népszámlálással volt tele...

Ne akard bemagyarázni, hogy ennyire barlangban élsz...

2022. nov. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Azt a mulasztót lehet kétszázezer forintig terjedő közigazgatási bírsággal sújtani, aki nem teljesíti a népszámlást előírő jogszabályi kötelezettségét. Tehát, a harmadik lehetőséggel, a helyi jegyzőnél történő kitöltési lehhetőséggel sem él.
2022. nov. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát,de.
2022. nov. 5. 14:41
 10/12 A kérdező kommentje:
Én annyit lattam a médiában, hogy neha-neha volt egy reklamkép, hogy nepszamlalas lesz. De soha nem kattintottam ra,hogy megtudjam a reszleteket. Hires szineszek agitaltak,hogy töltsük ki online, legyünk jo allampolgarok. Nekem ebbol az jott le, hogy nem kotelezo.
2022. nov. 5. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!