Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Jobboldaliak! Miért ítélitek...

Jobboldaliak! Miért ítélitek el a tetovált fiatal liberális nőket ha a skinheadek és a legtöbb szélsőjobber szokott tetováltatni?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Lehet az az oka hogy általában a szélsőségek szoktak tetováltatni és egyik szélsőség utálja a másikat. Ha a skinheadek olyan büszkék a fehér bőrükre miért tetovállják tele? Sőt a keresztény erkölcsökért küzdenek mégis pogány szimbólumokat tetováltatnak.



2022. nov. 10. 10:17
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
#10 Még valami: a mindennapi életben is megítélik egymást az emberek a külsejük, a stílusuk alapján.Ennek megint csak nincs köze a politikához.Olvasgass nyugodtan pszichológiai, szociológiai tanulmányokat erről.Egyéb iránt a tetovált nőket mindig is jobban elíték, mint a tetovált férfiakat, a tetováltakat pedig mindig is negatívabban ítélte meg a társadalom, mint a nem tetováltakat.Ez megint nem politikai téma.
2022. nov. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
79%

Jobboldaliak! Miért ítélitek el a tetovált fiatal woke baloldali nőket ha a skinheadek és a legtöbb szélsőjobber szokott tetováltatni?*


Kijavítottam. Nagyon szívesen.


Miért? Azért mert lerí róluk, hogy woke baloldaliak.

2022. nov. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
56%
Én viszonylag jobb oldali vagyok és imádom a tetovált nőket.
2022. nov. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
78%
Én még so életemben nem halottam arról, hogy valakinek a tetovált liberálisokkal van baja.
2022. nov. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
47%
10-es, én tanár vagyok és mellette irodai munkám is van, a jobb karom teljesen ki van varrva - igaz, nem nacionalista motívumokkal és nem is vagyok az -, mégis alkalmaznak. A képeken szereplő tetoválások amúgy is takarhatóak, kutya nem fogja látni, hogy ott van, hacsak nem vetkőzik le a munkahelyén.
2022. dec. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
#15 Takarható, ez a lényeg.Komolyabb munkahelyen (értsd:ahol dress code is van) oda nem fognak olyan embert alkalmazni, akinek látható helyen tetoválása van.Nem tudom láttál-e már valaha komoly üzletembert, felsővezetőt, diplomatát, politikust, hivatalnokot mondjuk kézfejen vagy nyakon tetoválva.Na, ez az.Nyilván a kutyát nem érdekli, ha tetoválva van a segged, de egy komolyabb munkahelyen olyan öltözék elvárt, ahol nincs látható helyen tetoválás/el van takarva hosszú újjú inggel, hosszúnadrággal.
2022. dec. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
6%
Valóban, de mivel másabb az, amit én írtam annál, amit te írtál? Én is azt írtam, hogy a takarhatóságon van a hangsúly. Én semmi pénzért nem tetováltatnék olyan helyre, amit nem tudok eltakarni. De ez nagyban függ a munkahelytől, márpedig az ilyen szélsőjobboldaliak az esetek többségében nem épp intellektuális munkát végeznek, építkezésen meg gyárban viszont végképp nem fogja érdekelni a munkaadót, hogy mi van a kézfején.
2022. dec. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
54%
Nekem is vannak bizonyos tetovalasaim! (Horogkereszt, vaskereszt ilyenek). Senki nem nezett meg engem. Szerintem semmi baj nincs ezekkel a tetovalasokkal. Mindenki azt varrat magara amit akar.
2023. jan. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

#17 Abban más, hogy nem érted meg ezek szerint, hogy a tetoválás az normális helyeken egy nem kívánatos, prolis, szégyellni való dolog.Pont ezért kell eltakarni.Ha nem így lenne, akkor nem kellene eltakarni.Tehát a tetoválás a probléma, mert ha van, akkor el kell takarni.Ha nem lenne gond, akkor nem kellene eltakarni.Érted?


A "szélsőjobboldali" az ki?Erre van valami definíció, vagy az számít annak, akire te rámondod?

"Szélsőbaloldali" is lehet aluliskolázott és végezhet alacsony társadalmi presztizsű munkát.

2023. jan. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Amikor valakinek a derekan van, na az prolis.
2023. jan. 5. 13:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!