Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az emberek miért csak fasizmus...

Az emberek miért csak fasizmus-kommunizmus-kapitalizmus hármasban tudnak gondolkozni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 30. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Én például Jézus Párti vagyok.
2010. szept. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
nem tudom kikről beszélsz, a többség mindhármat utálja.
2010. szept. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem mert ugye most kapitalizmus van. Aki meg szidja a kapitalizmust, azt egyből megbélyegzik kommunistának. És ha elmondja, hogy a kommunizmust is rühelli, akkor megy a szitkozódás hogy harmadikutas fasiszta. Nem értem miért kell -izmusokat követni ennyire, megosztja az embereket, és a családom is tönkretette, mert nagyszüleim és anyám elég balos, apámék meg szabadúszó vállalkozók. Én fiatalon a szélsőjobb híve voltam, nem is szeretett egyik szülő sem, és mai napig tart a harag, hiába próbálok békíteni.
2010. szept. 30. 16:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért, mi van még?


Bal, jobb, közép. Illetve az első kettőnek a radikális változatai

2010. szept. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
11%

Én pl egyetértek a kommunizmus világképével, mert ha megnézzük, az az igazán emberi, és fenntartható társadalmi berendezkedés. Csak sajnos a mai ember ezzel a lelkivilággal nem igazán alkalmas még erre, arról nem is beszélve, hogy eléggé idióta módon kezdtek hozzá a megvalósításhoz.


Amúgy azért, mert ezek a gazdasági ideológiák léteznek manapság, mi másban gondolkodjanak?

2010. szept. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én például tudok 3nő-én; 2nő-én; 1 nő-én felállásban is gondolkodni

A kommentedhez, kérdező: Múltadat el nem törlheted, a családod meg elég fafejűek, ha nem tudnak "megbocsátani" a gyereküknek!

2010. okt. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!