Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Magyarország népességének...

Magyarország népességének hány százaléka nem dolgozik?

Figyelt kérdés
2010. szept. 30. 17:13
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
11% a munkanélküliség.
2010. szept. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha az irodai léhűtőket is alapul vesszük megközelítőleg 98%-a.
2010. szept. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
De ha csak a kifejezetten állástalanokat számolod, gyerekek, rokkantak, nyugdíjasok, munkanélküliek akkor úgy 80% körül.
2010. szept. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

11% az csak a regisztrált munkanélküliek száma, de többen szerintem ennél többen vannak azok (én is, meg még vagy 20 ember akit ismerek) akik nem is regisztrálnak, mert elhelyezkedni nem lehet a központon keresztül, lóvé meg nem jár.

tehát én minimum 20%-ra tenném, ha esetleg több, azt kompenzálják azok akik feketén dolgoznak, de hogy minden ötödik ember nem talál munkát, ez reális, sőt, vidéken inkább úgy fordíthatjuk hogy minden ötödik talál csak egy éven belül.

2010. szept. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

és igen, ebben a 80%-ban nincsenek benne az inaktívak, ami eleve kiteszi a népesség úgy 2/3-át.

tehát az 1/3 80%-a, az azt jelenti, hogy minden negyedik ember dolgozik csak, és az is alig keres valamit. :)

2010. szept. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ehhez képest pártunk és Orbánunk ezt a 80%ot szépen leszépíti 11re. :D
2010. szept. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nemisaz, de ráadásul a többségük tartósan munkanélküli, évek vagy évtizedek óta, költözni esélye sincs, napi járóföldön belül meg nem talál megélhetést.

és nem Kubában vagyunk. :)

biztos van egy bizonyos réteg akinek esze ágában se lenne dolgozni, esetleg még képtelen is rá, de én sokkal sötétebben látom a dolgot, dolgozni tudó és akaró emberek vannak bezárva egy ország határai közé, ami nem tudja őket életben tartani.

2010. szept. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hála ennek a nyomorék Orbánnak.
2010. szept. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%

kb. 3 millió dolgozik, ebből 1 millió a köztisztviselő és közalkalmazott, 1 millió minimálbéres (papíron)


van kb. 3,5 millió nyugdíjasunk (korkedvezményessel, rokkanttal együtt) és majd 2 millió aki 18 év alatti.


számold ki...

2010. szept. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyik hivatal, vagy független elemző se tudja megmondani hidd el nekem. Annyi a szürke, illetve fekete munkás akiket nem tudnak regisztrálni, hogy pontos számot a tényleges munkanélküliekről, tehát akik effektíve nem dolgoznak csak becsülni lehet, de azt se igazán......
2010. dec. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!