Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha a szexuális felvilágosítás...

Ha a szexuális felvilágosítás (amely során szó esik a biszexualitás és homoszexuálitásról, hogy van ilyen) lobbizásnak számít a gender és lmbtq jogokért, akkor a hittan, ami minden héten van azt miért nem nevezzük lobbi tevékenységnek a vallásért?

Figyelt kérdés
Én nem akarok hittant tanulni, főleg nem osotbaságokkal tölteni az időt. Én nem kételkedek benne, hogy van isten, de rám semmi hatással nincs, akkor miért erőltetik rám ezt az egész dolgot?

2022. dec. 28. 16:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
8%
Mert a hittan hasznosabb, mint hogy mindenféle szexuális devianciáról tanulj.
2022. dec. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
#1: És ezt ki dönti el? Te?
2022. dec. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
7%
#2: A szavazók.
2022. dec. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
59%
Biológián oktatják,hogy van olyan,hogy milyen szexualitások vannak.
2022. dec. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
2# Igen a kérdés az ez volna, hogy a drága kormány a fejem felett miért dönt ilyen kérdésekben, sőt az osztály 95%-a magasról tesz a hittanra, mert semmi értelme, az meg hogy hasznosabb azt nem te döntöd el kedves egyes.
2022. dec. 28. 16:25
 6/18 anonim ***** válasza:
77%
#3: Miért? Ennél egy kicsit tudományosabb megközelítést várnék el.
2022. dec. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
4%
#5: Akkor még egyszer. A kormány eldönthette, mert megszavazták. Az embereknek megfelel, mert továbbra is hatalmon tartják. Ennyi.
2022. dec. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
5%

5#


Miben hasznosabb?

Az osztály 95 százaléka történelem órára is tesz, a fele meg a fizika órára.

A hittanra vagy erkölcstanra szükség van.



A devianciákat meg a határ túloldalán kell hagyni.

2022. dec. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
30%
#6: Hittant én is tanultam gyerekkoromban a '90-es években, és hasznos volt, mert a kultúránk alapja a Biblia, a bibliai történeteket illik ismerni. Anélkül rengeteg művészeti alkotás se értelmezhető. Azon kívül erkölcsi alapelveink is a vallásból származnak, ezért is fontos. A homoszexualitásról meg el kell mondani biológián, hogy ilyen létezik, nem kell érte senkit bántani, aztán kész.
2022. dec. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%
#7: És ha az embereknek megfelel, akkor az már nem lobbi? Ilyen alapon akkor miért mondjátok, hogy külföldön lmbt lobbi van? Hisz az ottani embereknek megfelel.
2022. dec. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!