Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Jobb lenne a világ szerintetek...

Jobb lenne a világ szerintetek, ha vezető pozícióban csak nők lehetnének vagy nem? Miért?

Figyelt kérdés
Politikus, iskolaigazgató, polgármester, cégvezető, munkahelyi főnök stb. tehát bármilyen vezető pozíciót kizárólag nők tölthetnének be.

2023. jan. 12. 01:07
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok, jobb lenne
Nő vagyok, nem lenne jobb
Férfi vagyok, jobb lenne
Férfi vagyok, nem lenne jobb
33 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Bonobo
2023. jan. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Annak is örülni kéne, ha az alkalmasabb ember van vezető pozícióban
2023. jan. 12. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Azt hittem, az, hogy mi van az ember lába között, semmiféle befolyással nincs semmire.
2023. jan. 12. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Miben lenne jobb ez a világnak? Miért lenne jobb a jelenleginél?
2023. jan. 12. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
Lássuk csak, jobb lett a trónok harca a 7. Évadtól ahol minden cselekményszálon a nők vették át a vezető szerepet?
2023. jan. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
És ez mitől lenne kevésbé diszkriminatív, mintha azt mondanánk, hogy csak férfiak lehetnek? Legyen az alkalmasabb, nemtől függetlenül.
2023. jan. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Mitől lenne jobb bármi, ha korrupt kapzsi nők szolgálnák ki a multikat korrupt kapzsi férfiak helyett?
2023. jan. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Jobb lenne a világ szerintetek, ha vezető pozícióban csak barna hajú emberek lehetnének vagy nem?


Teljesen mindegy.


Nincs olyan, hogy jobb nem, csak olyan, hogy jobb ember. Egyenlő eszéllyekkel kéne indulni mindenféle szexizmus és más megkülönböztetés nélkül.


Persze az egyenlőségre még várhatunk... (vagy intézkedhetünk)

2023. jan. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!