Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az mért van, hogy a liberáliso...

Az mért van, hogy a liberálisok támogatják a szabad szexet, de az abortuszt is?

Figyelt kérdés
Szabadon lehessen szexelni, de ha becsúszik a baba, akkor azt ki lessen kapartatni. Tehát lehessen mindent, csak felelősséget ne kelljen érte vállalni?
2023. jan. 13. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Lényegében igen. Azért, mert nekik az egyén az isten és mindenki gonosz, aki korlátozni akarja az egyéni szabadságot. Ezért gyakori az is, hogy a bűnözőket pártolják.
2023. jan. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%

Mielőtt esetleg megjelenne még egy vallási fanatista ökör, jelezném kérdező,...

A liberális fogalma.

Megvan ugye.

Nos,akkor rá is jöhettél hogy miért támogatják a szabad,befolyásoktól mentes döntéseket

2023. jan. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Mert szerinted egy abortusz csak annyi, hogy munkából hazafelé menet beugrok a rendelőbe, vacsorára már el is felejtem?
2023. jan. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Liberálisként én azt támogatom, hogy mindenki dönthesse el, hogy mihez kezd az életével, és mindenki vállalja a saját hülyeségéért a felelősséget.

Én nem akarom megszabni másnak, hogy kivel kefélhet és hogy abortálhat-e magzatot, azt viszont elvárom, hogy ő vállalja a felelősséget - és ne én vállaljam pl. azáltal, hogy egy árvaházban az én adómból fogják az ő gyerekét eltartani, vagy hogy szintén az én adómból szociális segélyért kuncsorog az államnál.


A felelősségvállalás meg nem tudom, hogy jön ide - ha megcsinálta a hülyeséget, hogy akaratlanul teherbe esett, akkor birkózzon meg a problémával, úgy, ahogy ő akar/tud.

Ő ezzel vállalja a felelőséget a saját hülyeségéért.


Vagy úgy, hogy át kell mennie egy ilyen traumán, mint az abortusz, vagy úgy, hogy megszüli, és esetleg tönkreteszi a SAJÁT életét azzal, hogy 18 évesen gyereket szül és apa nélkül nevelheti fel két állást vállalva, stb.


Én ezt a döntést rábízom, engem nem érdekel, de áttételesen sem vagyok hajlandó felelősséget vállalni az ő hülyeségéért, pl. az adóm formájában, ahogy írtam.

2023. jan. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Én támogatom az abortuszt, mert sok olyan ember él mai is akinek egyszerűen nem kellett volna megszületnie. Egy így lehet durván hangzik, de így van. Belegondoltatok már vajon hány kotonszökevény mászkálhat az utcákon és hogy mennyi megaláztatáson, gyötrelmen kellett átesniük életük során? A szüleik bizonyára nem szerették őket, hiszen aki kotonszökevény, az gyakorlatilag egy nem tervezett entitás, egy nem kívánt terhesség maradványa, szóval ilyen alapon nem is akarták, hogy megszülessen. Ismertem egy ilyen csókát, csóri egész életében szorongott, aztán munkahelyén kiugrott a negyedikről. Az a szomorú, hogy szerintem sose érezte magát e-világra valónak.
2023. jan. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5: Nyilván a szegényeknek, elesetteknek nincs joga élni.
2023. jan. 13. 15:31
 7/8 Cybee válasza:
94%
A "babaert" valo felelosseg nem csak azzal jar, hogy megszulod. Ha eleve egy olyan anyahoz szuletne, aki gyuloli, mert nem akarta a babat, vagy az anya elhagyja pont ebbol az okbol, es vagy az eletet egy intezetben, vagy agressziv neveloszuloknel tolti, akkor mar felelossegteljesebb dontes elvetetni, mint megtartani es egy eletnyi nyomorusagra itelni.
2023. jan. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
21%
Ők azt akarják, hogy az illegális fekete-afrikai migránsok árasszanak el minket. Nekik fáj, ha magyar gyerek születik.
2023. jan. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!