Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A szélsőjobboldali emberekben...

A szélsőjobboldali emberekben honnan van ekkora gyűlölet?

Figyelt kérdés
Tegnap felnéztem a kuruc.info-ra és csak ámultam és bámultam, hogy sokan gondolkodás nélkül ölnének és kínoznának embereket ha tehetnék. Szerintem ez azért félelmetes.

2023. jan. 31. 11:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
A szélsőségesek ilyenek, oldaltól függetlenül. Az interneten pedig bárki lehet bátor, a fenyegetőzésnek sem lesz következménye.
2023. febr. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

Én egy Pest melletti, Érd, Ózd, Bicske szintü településen éltem 30 évig, ami már akkor is No-Go zóna volt a helyi cigányság végett. Volt cigány szomszédunk, az iskolám tele volt velük. Mégis tudtunk egymás mellett békében élni. Voltak problémák és volt lopás, ezt nem tagadom, de a legtöbb esetben nem helyi volt az elkövető. Volt viszont olyan osztálytársam, aki bár cigánysorra született, most Németországban vezet éttermet, úgy, hogy az anyja ápolónővolt ő meg közben bejárta a fél világot vendéglátózva. Alap sztereotipiákkal van tele az ország, és én vagyok az élő példa arra, hogy ezeket a sztereotipiákban is túl lehet élni.

Volt kellemetlen pillanat, nem mondom. De az sem igaz, amit itt a cigókról irtak.

2023. febr. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
8%
Fotelhuszárok egytől-egyig és ez nem csak a kurucokra érvényes hanem a túloldalra is. Nyuggerek, értelmiség, munkanélküliek vegyesen, hétköznapi gipszjakabok, akik a neten a csordaszellemnek engedve egymást licitálják túl hogy ki a keményebb :-DDD
2023. febr. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

12.


Le mertem volna fogadni, hogy nem tudjuk meg mi ennek a településnek a nevét.

Szerinted beveszi bárki ezt a baromságot???😁

2023. febr. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Lúzerek a való életben és valamiben sikeresek akarnak lenni.
2023. febr. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

amit 11-es írt, igaz.


ehhez hozzátenném, hogy az egész Fidesz szavazótábor is pont abból él, hogy a magyarok többsége egy frusztrált hangember, egy proli, aki sosem fog kitörni, vagy normálisan kinézni.

Na most szted ilyen Kuruc-féle oldalakon kik vannak fent? nagyrészt lúzer gyári melósok, akik levezeti a feszkót. az ilyenek többsége gyanítom, elpirul, ha rászólsz az utcán.

2023. febr. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
javítás: egész Fidesz is pont abból él,hogy..
2023. febr. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!