Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Csak én látom Budapest szerepé...

Csak én látom Budapest szerepét illetve helyzetét az országban?

Figyelt kérdés

Egy metropolisz ami egy egész köztársaságot ural egy olyan nagyváros ami elnyomja a Kaposvárhoz hasonló megyeszékhelyeket esélyt sem adva a fejlődésükre?

Ugyen nem vagyok egyedül ezzel a gondolattal?



2023. febr. 28. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Na mi van már nem is akarsz metrót Kaposvárra?
2023. febr. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kaposváron nincs kb semmi törekvés arra, hogy felvegye a versenyt egy nagyvárossal. Konkrét olyan mint egy falu, ami véletlenül kinőtte magát és fogalma sincs mit kezdjen magával. Nem feltétlenül Budapest miatt történik ez, hiszen Kaposváron van egy egyetemi campus, tehát folyamatosan adott lenne hogy ott vannak fiatalok az egész országból, tehát nem lehet azt mondani hogy elszívja Budapest az összes fiatalt.
2023. febr. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pedig de elszívja, itt meg maradtak az öregebbek. Főleg hogy a Szita csak látvány beruházást csinál, a francnak kellett lerombolni a Kaposvári várat legalább lenne egy kis turizmus itt is nem is tudom hogy lett ez megyeszékhely
2023. márc. 1. 16:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor se lenne turizmus, mert konkrétan semmit nem tesz azért a "város" hogy hívogató legyen turistáknak hiszen a saját lakosait se képes megtartani
2023. márc. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ezt a kisvárost bedarálta a NER
2023. márc. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
aki nem egy sötét paraszt az így látja,
2023. márc. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kaposvári várat nem Szita rombolta le...
2023. máj. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!