Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért vietnámi ember énekelt...

Miért vietnámi ember énekelt a nemzeti ünnepünkön?

Figyelt kérdés
Mi köze vietnámnak március 15.éhez? :-D

2023. márc. 17. 12:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy már magyar.
2023. márc. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
A vendégmunkások miatt.
2023. márc. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 D-Mano ***** válasza:
64%

Mert a hazájának tekinti ezt az országot, és tehetséges énekes.


Ezt nyilatkozta az énekes:

"Állampolgári eskütételét követően úgy fogalmazott: >>Magyarországot már öt éve tekintem második hazámnak. Hatalmas büszkeség és öröm ez, hogy immár papíron is e haza polgára lettem<<."


Forrás:

[link]

2023. márc. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Magyar állampolgár. Ő nem vendégmunkásnak jött ide, hanem tanulni a Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetemre, és itt ragadt.
2023. márc. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Értem, de számos született magyar operaénekesünk van, akiket fel lehetett volna kérni erre, főként, mert a nemzeti ünnepünk. Következő évben már orosz ember fog énekelni? :-D
2023. márc. 17. 12:55
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
#5 Ő pont a ezzel az áriával lett nagyon népszerű Magyarországon. Még egyetemista korában körbe járt egy felvétel, ahol Bánk áriáját énekelte, már akkor is olyan szépen, mint Simándy óta talán még senki. Nem azt mondom, hogy szebben énekelte, mint Simándy, csak azt hogy azóta ő tudta elénekelni a legszebben.
2023. márc. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%

"Mi köze vietnámnak március 15.éhez?"

Semmi, ezért is nem énekelt Vietnámról.

2023. márc. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
Talán mert szebb a hangja, mint a többi tenor operaénekesnek.
2023. márc. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
19%
Nyugodtan lepontozhattok, de szerintem szégyen ránk nézve, hogy egyetlen magyar származású, alkalmas operaénekest nem találtak hazánkban. Hiába a gyönyörű hang, a legnagyobb nemzeti ünnepünkön akcentussal énekelni...no az legalább olyan, mint amikor Király Linda nem tudta elénekelni a Himnuszt.
2023. márc. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9-es, épp ezt mondom én is. Szóval, nálad a pont!
2023. márc. 17. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!