Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A rovarevés miért liberálbalos...

A rovarevés miért liberálbalos ideológia?

Figyelt kérdés

Én balos vagyok, de undorodom a rovarevéstől, emellett viszont hajlandó vagyok belátni azt, hogy a közeli jövőben lehet, hogy eljutunk oda, hogy nem nagyon lesz mit enni és akár rá kell fanyalodnunk olyan undorító dolgokra, mint a rovarok, lárvák, bogarak - pártállástól függetlenül egyébként. :D


Megbarátkozni az elkerülhetetlen sz.rral miért liberálbalos ideológia?


2023. ápr. 2. 11:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Én nekem ugyan ideológiám sincs, de, hogy azon mi a fenén tudtok összeveszni, hogy ki, mit eszik, fngm sincs...
2023. ápr. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%

Már a NER-keltető állami pénzzel kitömött MCC is rovarokat kóstoltat:


Nemrég a Fidesz még sorosista összeesküvésnek tartotta a rovarevést, most az MCC kóstoltat szárított sáskákat a gyerekekkel

[link]

2023. ápr. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez az egész rovarevéses dolog teljesen komolytalan.


Értelemszerűen vissza kell fogni a húsevést hiszen teljesen fenntarthatatlan módon termeljük és fogyasztjuk az állati eredetű termékeket, de erre nem az a megoldás, hogy akkor egyen mindenki rovarokat, hanem az, hogy egyenek az emberek több növényi eredetű élelmiszert...

2023. ápr. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#1 Én nem veszekszem senkivel. :)


#3 Egyetértek, én is így gondolom. Főleg, hogy falun élek, van kertünk, vannak baromfik, ami rovart nekem "kéne" megenni inkább odaadnám a tyúkoknak, aztán sütnék egy rántottát a tojásaikból. :D De a kérdés még mindig az, hogy ez miért balos ideológia?

2023. ápr. 2. 11:59
 5/13 anonim ***** válasza:
6%
Mert normális embernek eszébe sem jut ilyesmi. Ha nem hagyjuk, hogy a liberálmarxista diktatúra még jobban eluralkodjon felettünk, akkor ezután is ugyanúgy lesz mit ennünk (értsd: normális kaját).
2023. ápr. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Alá tudnád támasztani azt, hogy ez valóban "liberálbalos ideológia"? Hogy valóban ez különbözteti meg markánsan a többi ideológiától?
2023. ápr. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
4: nem balos, a 2-esben van linkelve, hogy a fidesz pénznyelő agytrösztje is ezt reklámozza
2023. ápr. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, félreérthető voltam: szerintem sem balos ideológia ez. Miért van ez mégis úgy tálalva, mintha az lenne?
2023. ápr. 2. 12:59
 9/13 anonim ***** válasza:
35%

Minden ami qrvaprogresszív, azt megszokhattuk, hogy balos, ha van értelme, ha nincs, ha tömegek döglenek bele, ha nem.

Lényeg az, hogy a liberálsznobizmus keretein belül lehessen egy agymenéses recskapartit rendezni belőle.

2023. ápr. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9: ahogy a fideszes MCC is teszi?
2023. ápr. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!