Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Lehet már tudni hogy mi...

Lehet már tudni hogy mi okozta a chemtrail jelenséget?

Figyelt kérdés
Nagy a csend körülötte.
2023. ápr. 10. 08:12
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 A kérdező kommentje:

29) Kifejtettem már kommentben hogy mi a baj a kondenzcsíkal,hadd ne írjam le megint.persze megcáfolhatod.

De magát a kondenzcsíkot is ki lehet elemezni persze,hogy milyen összetevőket tartalmaz.Hogyhogy milyen elemzést?Nyilván kémiait.

2023. ápr. 11. 08:20
 32/65 anonim ***** válasza:
77%

"Kifejtettem már kommentben hogy mi a baj a kondenzcsíkal"


Nem az vagyok, akivel diskurálsz - csak félreértések elkerülése végett mondom.


Az, hogy a kondenzcsík hosszan ott marad, vagy azonnal eloszlik, az időjárási viszonyokhoz van köze, nem a vegyi összetételéhez.


De amúgy egy dolog érdekelne: szerintes mire használják a chemtrailt?

2023. ápr. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
91%
De mégis mit elemezzenek rajta mikor vízpára? Segítek, keress rá a H2O-ra és megtudsz róla minden kémiai információt.
2023. ápr. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 A kérdező kommentje:
32) ok hogy nem az vagy,de attól még el tudod olvasni a korábbi válaszokat hogy ne kelljen többször leírni ugyanazt minden egyes kommentelőnek.Nem tudom mire használták(a múlt idő a helyes mert már nincs ez a jelenség)de az már eleve gyanús hogy a hatóságok csendben maradtak a jelenséggel kapcsolatban.
2023. ápr. 11. 08:47
 35/65 anonim ***** válasza:
73%

"attól még el tudod olvasni a korábbi válaszokat hogy ne kelljen többször leírni ugyanazt"


Pont ezt mondtam: nem én vagyok az, aki megkérdezte, mi a bajod a kondenzcsíkkal. Visszaolvastam, és arra a megállapításodra reagáltam, hogy milyen sokáig ott maradt. Amúgy nem maradt ott évtizedekig.


"az már eleve gyanús hogy a hatóságok csendben maradtak a jelenséggel kapcsolatban"


Soha nem is beszéltek róla, mert a jelenség nem létezik.

2023. ápr. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 A kérdező kommentje:
35) Hogyne létezne,az egész ország látta.Ha esetleg külföldön élsz akkor találsz képeket róla,ahol az ég szó szerint tele van szóval attól hogy nem láttad a saját szemeddel,felesleges tagadni.
2023. ápr. 11. 09:03
 37/65 anonim ***** válasza:
26%
Normál légköri jelenség, kb kisiskolás környezetismeret szint lenne megérteni, csak minimális kognitív képességek is kellenének hozzá.
2023. ápr. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 A kérdező kommentje:
37) igen?És miért csak egyszer volt ilyen?És miért csak Magyarországon?Ha már ennyire kioktató vagy,akkor oktass még egy kicsit.Mert eddig semmilyen konkrétumot nem írtál csak szólok.
2023. ápr. 11. 09:12
 39/65 anonim ***** válasza:
69%
A múlt héten is láttam ilyet.
2023. ápr. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 A kérdező kommentje:
39) vagyis nem tudsz semmi konkrétumot az okoskodáson kívül?Sejtettem.Na nem baj,van ilyen is..
2023. ápr. 11. 09:23
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!