Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Lehet már tudni hogy mi...

Lehet már tudni hogy mi okozta a chemtrail jelenséget?

Figyelt kérdés
Nagy a csend körülötte.
2023. ápr. 10. 08:12
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:
93%

60, Én először teljesen normálisra vettem a figurát. De, tudod, amilyen a mosdó olyan a törölköző.


De igen, mondott. Az 56-os hozzászólás végén.


"Én nem állítom, hogy ennek nincs globális hatása, simán kiderülhet, hogy van, de igazából nem tudjuk." - és amiről nem tudunk az nincs is, ugye? Neked is gratula. Eddig mindig megszívta az ember mikor belebabrált a természet rendjébe, csak mindig eltelt pár év/évtized mire rájöttünk, de mindig megszívtuk a végén.


A téma csak egy fejtegetés, hangos gondolkozás, játékos elmélkedés valamiről amiről nem tudjuk mi. Aztán jönnek a mindentudó Okoskák és mindenkit agyhalottnak nyilvánítanak, mert ki merte nyitni a pofáját. Ez tipikusan magyar szokás, már Hofi is megmondta: Magyarországon az egy főre jutó bunkók száma kettő.

2023. ápr. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:
94%

#58

"Az időjárás nem csak eső" - már ezzel elismerted, hogy nekem van igazam."

Fordítva ülsz a lovon.

Te azt állítod, hogy az esőcsinálás az időjárásmódosítás, miközben az időjárás nem csak eső.

Kb annyi köze van az időjárásmódosításhoz mint annak, hogy én kirakok egy ventillátort az udvarra majd bekapcsolom és ezzel csinálok mesterséges szelet...

2023. ápr. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:
53%
Az időjárás nem csak eső, de az időjárás része. Ergo, ha esőt csinálsz akkor módosítasz az időjáráson. Igaz, csak kis mértékben, de módosítod. Akkor az nem időjárásmódosítás?? Egyébként a ventilátor mit csinál ha nem mesterséges szelet? Kicsiben, de akkor is szelet csinál. Hülye példa persze, mert ez elhanyagolható a mi szempontunkból. Viszont ha te valahol lokálisan esőt csinálsz, az az eső nem ott fog leesni ahol egyébként leesett volna ha nem nyúlsz bele. Akkor nem módosítottad?? Mikor az időjárásjelentés bemutatja hogy pl Budapesten esni fog, akkor nem a várható időjárást jelenti be??? Benne van a nevében is. Amúgy Te tényleg ilyen hülye vagy, vagy direkt csinálod???
2023. ápr. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:
95%

#63

Itt a hülye te vagy, csak mivel az vagy, így fel sem tűnik neked. :D

A jégkármérséklő technológia nem időjárásmódosítás.

Nem a semmitnemtudás egyetemére meg a jutub-akadémiára kellett volna járni.


Mellesleg ennek pont semmi köze nincs a kemtrél ostobasághoz...

2023. ápr. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim ***** válasza:

Ha a konteó vallás, akkor a chemtrail az eretnekség.


Éveken keresztül olvastam a szabadkőművesekről, háttérzsidókról meg a Soros-hálózatról, de a chemtrail akkor is badarság.


Inkább az történik, hogy a multi cégek rossz minőségű élelmiszert gyártanak, de nem permeteznek minket, ne túlozzunk már..

jan. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!