Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mégis miért küzdenek manapság...

Mégis miért küzdenek manapság a feministák?

Figyelt kérdés
Nekem úgy tűnik hogy nemhogy egyenlőek, de már nekik kedvez egy csomó minden, mondhatni a férfiak vannak lebecsülve. Szóval, kedves feministák ha itt vagyok, miért harcoltok? Eddig csak unatkozó lánykákat láttam akik jó dolgukban nemigen tudnak mit csinálni mint ostobaságokkal foglalkozni. Maradjunk Európában, ne térjünk ki most a közel keletre ahol még van értelme.
2023. ápr. 13. 21:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%
Azért, hogy pusztán a muffjuk miatt pozíciókat kapjanak.
2023. ápr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Jogilag ugyebár a nő és a férfi teljesen egyenlő, de a modern feminizmus szerint ez önmagában kevés. Ők arra törekszenek, hogy a társadalomból a szexista gondolatokat, cselekvéseket mindenestül kitöröljék.
2023. ápr. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
#2: Nem fog menni.
2023. ápr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
2.Ez egy ostoba gondolat hogy egy utópiát fognak teremteni. Ahogy az is ahol mindenki elfogadja a melegeket, négereket stb. Nincs olyan hogy valaki ne szólná meg a másikat, egyébként is, már átestek a ló túloldalára.
2023. ápr. 13. 21:36
 5/17 anonim ***** válasza:
44%

Az a baj, hogy a liberálisok nem éppen arról híresek, hogy tudnak gondolkodni.

Ennek lehetsz a tanúja.

2023. ápr. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
49%
Ezt a kérdést is megkérdezitek kb. hetente, és minden alkalommal elmondjuk, hogy amíg nincs esélyegyenlőség, és ez meglátszik fontos statisztikákon is, addig van miért küzdeni.
2023. ápr. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%

Bár törvényileg nem látszik, hogy ne lenne egyenlőség. A nők is szavazhatnak, nőket is ellátnak az egészségügyben stb. De a mai napig vannak olyan sztereotípiák, amelyek még mindig a nők ellen szólnak: a nők csak a konyhába valók (mert sok ilyen kommentet olvastam itt az oldalon is, akik még mindig megragadtak ezen a szinten)

egy nő nem tud vezetni, egy nő nem lehet jó főnök, mert biztos túl érzelgős ő ahhoz, hogy jó vezető legyen, a nők csak arra jók, hogy széttegyék a lábukat, meg ilyenek


Természetesen az se jó amit Amerikában csinálnak, a már inkább feminácik, hogy olyan plakátokkal vonulnak fel, amire az van írva, hogy a jövő a nőké, mert férfiakra nincs szükség.


Na az ilyenektől én is ki vagyok akadva. Szégyent hoznak a NORMÁLIS feminizmusra.

2023. ápr. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Mert talán vannak férfi és női szerepkörök?.. A biológiát nem lehet átverni.
2023. ápr. 13. 21:59
 9/17 anonim ***** válasza:
51%
#6 A statisztikák szerint már pont, hogy a nőknek kedvez a rendszer, és elég durván, de ne is zavarjon. Andrew Tate sem csak úgy a semmiből jött.
2023. ápr. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%
Amíg egy nő sokkal nagyobb eséllyel lesz családon belüli erőszak halálos áldozata, jóval gyakrabban kerül anyagi függőségbe, kisebb eséllyel tölt be azonos képesítéssel felelős pozíciót, addig nem túl meglepő. Arról nem is beszélve, hogy itt Magyarországhoz hasonló, fejlett, nyugati országokról beszélünk, a világ női lakosságának java ennél jelentősen rosszabb helyzetben van.
2023. ápr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!