Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nincs semilyen MAGYAR...

Miért nincs semilyen MAGYAR márka/termék?

Figyelt kérdés

Pl mindenki kocsival jár de az mind külföldről importált kocsi. Vagy pl a buszokon magyar feliratot se látsz.

Minden cucc vagy a hanyatló nyugatról vagy keletről jön.

Kínai telefon koreai tv német kocsi stb.


MAGYAR termék nem létezik. Még a gabona is ukrán volt, mostmár az se lesz.


Szóval hol van a szupertehetséges felsőbbrendű MAGYAR nép? Semmire se képes.


2023. ápr. 27. 06:37
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:
94%

"Az a pár kretén inkább az átlag magyar."


Ugyanazt a gyerekes hibát követed el, amit a brandek kapcsán: csak az előítéelednek megfelelő mintákat veszed figyelembe. Nem, ez kib.szottul nem az átlag magyar ember véleménye. Kétségtelenül sokan gondolkodnak így, ők azok, akik a kelet-európai kisebbrendűségi érzésre a túlkompenzációval válaszolnak. Nem ők az átlag, bár vannak egy jópáran.


"Hányszor láttam már ilyen kommentet, amiben előadják, hogy a magyar mindennél IS jobb."


És hány olyat, ahol pontosan az ellentéte megy: Magyarország putri, minden szar, diktatúra van, stb. Csak azt nem számolod bele, mert úgy éled meg, hogy az a józan igazság, pedig ugyanolyan túlkapás, mint amit nehezményezel.


"Kína pl kb a középkorból jött fel pár évtized alatt. Magyarország európa közepén, sokkal kedvezőbb feltételek mellett se jutott semmire."


Bocs, de az megint címeres baromság, hogy Magyarországnak jobb feltételei voltak, mint Kínának. Kínának a világ bármely országnál SOKKAL jobb feltételei voltak egy ilyen robbanásra.


>1milliárd fiatal, olcsó és rettentő terhelhető munkaerő. Szemben Magyarország cirka 10 milliós, kvázi jóléti társadalmával. Kínának esélye sem lett volna egy olyan társadalmi korfával megcsinálni ezt, amilyen nemsokára lesz neki. Nekik nem kell nyugdíjra, ingyenes egészségügyre költeni, a társadalmuk simán elviseli az autoriter elnyomást.


Ja, és ezen kívül: kibányászható nyersanyagok nulla környezetvédelmi előírással, miközben Magyarországon már szinte minden kibányászhatót kibányásztak, és nem lehet csak úgy akármit megtenni.


Magyarországnak konkrétan 0% esélye volt bármi olyasmit tenni, mint Kína. Abszurd az egész felvetés. Ettől baromság a magyar felsőbbrendűség, de az a toxikus cinizmus, amit te tolsz pont ugyanakkora f.szság.

2023. ápr. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 A kérdező kommentje:

Nem, ez kib.szottul nem az átlag magyar ember véleménye."


Tényleg nem. Az átlag magyar embernek egy fb regelés is komoly kihívást jelent.


Én azokról beszélek akik netre írogatnak. Regelnek a discordra meg a disqus-ra és tolják a hülyeségüket.


"Magyarország putri, minden szar, diktatúra van, stb"


Fáj az igazság.


"a társadalmuk simán elviseli az autoriter elnyomást."


Orbán.

2023. ápr. 28. 19:52
 63/70 anonim ***** válasza:
92%

[ma 19:52]: "Fáj az igazság."

- Minden bizonnyal már az "igazság" szó értelmét is felülírtad, mint az előbb a márkáét. Nagyon nehéz így beszélgetni.

2023. ápr. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 anonim ***** válasza:
89%
Meddig szipogsz még? Inkább az a szánalom, hogy időközönként kiböfögöd ugyanezt a szart, néha más körítéssel, de a lényege mindig ugyanez, mint az a tipikus komplexussal teli, akinek kb. ennyi jut, hogy fröcsög az éteren.
2023. ápr. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 anonim ***** válasza:

"Ennyire képes egy magyar"


És egy idióta libtard kretén dettó. Te vagy az élő példa. 😃🤡 Sőt, még ennyire sem, azért buktok állandóan a választásokon, és fogtok megint szinte borítékolhatóan. Így marad nektek a visítás, de ez így van rendjén, ez a max. amit tudtok, erre vagytok hivatottak.

2023. ápr. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 A kérdező kommentje:

Nincs itt semmiféle kioktatás.


Pontosan azt csinálod amit leírtam:


"kibányászható nyersanyagok nulla környezetvédelmi előírással, miközben Magyarországon már szinte minden kibányászhatót kibányásztak"


Kifogás, magyarázkodás, terelés.


Magyarország azért nem sikeres mert a gyíkemberek meg a tuggyukik kibányászták a nyersanyagot.


És nem is európa közepén van meg nem is jók a feltételek mert ez mind hazugság.


Ez mind gyurcsány miatt van mert gyurcsány nem engedi hogy a magyar ne az eu legszegényebb országa legyen.

2023. ápr. 29. 08:27
 67/70 anonim ***** válasza:
92%

Az ilyen embereken, mint te mindig eltűnődöm. Ijesztő, amikor valaki bármilyen ellenérvvel szembesül, csak vállat von, hogy "akkor is nekem van igazam". Mintha kihívnál focizni, vezetek 5-1-re, te meg lazán szemet hunysz a gólok felett, és közlöd, hogy 1-0-ra nyertél, még tanulnom kell. :D


A kijelentésed, hogy az átlag magyar azt hiszi, hogy a magyar a legfaszább nép, abszurd. Simán végigkérdezel itt minden veled vitatkozót, egyikünk sem gondolja így, te sem. Akkor hol vannak az átlag magyarok?


Egy nép teljesítőképességét kommersz kereskedelmi márkákon keresztül mérni egy 15 éves lázadó kamasz színvonala, de az a durva, hogy még ezzel együtt is téged cáfol, mivel az EU országok kétharmada nem tud ilyen márkát felmutatni. :D


De nem tudom, minek tépem a számat, szarsz te magasról kb bármire, ami ellentmond neked...

2023. ápr. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 A kérdező kommentje:

Nem a kérdésre válaszolsz, nem a hsz-ekre reagálsz.

Te bármi áron be akarod bizonyítani azt hogy:


-a magyarok nem buták

-én buta vagyok

-te okoska vagy


Én erre több szót nem pazarolok.


"A kijelentésed, hogy az átlag magyar azt hiszi, hogy a magyar a legfaszább nép, abszurd."


Kommentekről beszéltem. Vagyis olyan magyarokról akik használják a netet, alapszinten tudnak írni olvasni.


De akkor ezek szerint te még nem láttál igazi ősparasztot😀

2023. ápr. 29. 11:16
 69/70 anonim ***** válasza:
94%

[ma 11:16]: "Én erre több szót nem pazarolok."

- Úgy legyen! Feltéve, hogy a "több" és a "nem" szavak jelentését nem írtad felül.

2023. ápr. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim ***** válasza:
100%
#69 :)
2023. ápr. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!