Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ciki hogy külföldi ismerőseimn...

Ciki hogy külföldi ismerőseimnek nem árultam el hogy tavaly a Fideszre szavaztam?

Figyelt kérdés
Amikor rákérdeztek/rákérdeznek, inkább azt mondtam nekik hogy nem szavaztam, különben kaptam volna egy csomó zaklató kérdést hogy miért szavaztam egy ilyen oroszbarát pártra. Az EU-ban most tényleg durván ki vannak akadva attól amit Magyarországról hallanak és ha személyesen engem nem is csesztetnek érte de azért nem rejtik véka alá a véleményüket

2023. máj. 12. 22:36
A kérdező szavazást indított:
Ciki hát, az ember vállalja fel a politikai nézeteit !
Nem érdemes politikáról, háborúról csevegni manapság senkivel, rövidre kell zárni az ilyen témákat.
Mondtad volna inkább hogy az ellenzékre szavaztál, Gyurcsányra vagy akárkire akiről hallottak
32 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%

Saját magad nem mered felvállalni, szóval te is tudod, hogy ciki.


Gondolom azért szavaztál rájuk, mert bekajáltad, hogy a gonosz Turcsány háborúba vinne téged.

2023. máj. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
28%
Nem illik és nem ajánlott politizálni senkivel, nem csak manapság hanem amúgy sem, meg hát nem tartozik rájuk ez mindenkinek a magándolga, mint a vallás hovatartozás stb
2023. máj. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%

Remélhetőleg ez a kérdés nem valós!

Amennyiben mégis az lenne, vagyis a leírtak megtörténtek,...

Már értem is hogy miért van nagy támogatottsága a kormánynak.

Vagyis nincs is.

Lehetséges hogy a Fidesz szavazatok, önmaga döntését szégyenlő, netán megtévesztett emberek szavazatai?!?

2023. máj. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
ezt még itthon is ciki bevallani
2023. máj. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Nyugi, nem csak az oroszpártiság számít mucsainak, a Sorosozós pszeudo-zsidózások, a szexuális kisebbségek vegzálása, a szövetségeseinkkel szembeni platákharc, a miniszterelnök komplett rokonságának milliárdossá válása mind olyasmi, amiről egész Kelet-Európa azt hitte, hogy nagyjából Jelcinnel együtt leköszönt.
2023. máj. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
Még a Fideszre szavazók is tudják, hogy a Fideszre szavazni nagyon gáz! Jól teszed Kérdező, jogosan szégyenled.
2023. máj. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem az a ciki, hogy nem mondod meg, mert senkinek semmi köze hozzá, hanem az, hogy te is tudod, milyen gáz bagázs és mégis rájuk szavaztál.
2023. máj. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem nem kamu a kérdés.

Nekem van egy kollégám egy fiatal huszonéves srác,tavaly ő is a fideszre szavazott.


Választások előtt megkértem,hogy mondjon 3 okot amiért a fideszre fog szavazni.


Nem tudott egyet se mondani,annyit mondott hebegve, hát hogy a szülei is arra fognak szavazni.

2023. máj. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%

Az egyik nőismerősöm panaszkodott nemrég, hogy mióta bevallotta a szomszédjának, hogy a Fideszre szavazott tavaly, az azóta úgy kerüli őt, mint egy leprást.


Azt mondjuk megértem, hogy miért szavazott a Fideszre, mert a Fidesz-rezsim alatt szépen meggazdagodott, de hogy miért vallotta ezt be, nem értem. De szerintem tanult belőle.

2023. máj. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%
Akkor lenne ciki, ha legközelebb Gyurcsányra szavaznál, csak azért hogy megfelelj a külföldről jövő véleményterror elvárásainak.
2023. szept. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!