Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ausztria miért állította...

Ausztria miért állította vissza a határellenőrzést?

Figyelt kérdés

2023. máj. 25. 07:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert hasítottak befelé a külföldiek.
2023. máj. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Mert a magyarok kiengedtek vagy 800 veszélyes bűnözőt csak úgy... de orbán viktor amúgy a bevándorlás ellen van... szánalmas fidesz csürhe.
2023. máj. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%
Jelen állás szerint az osztrákok visszaállitották a határellenőrzést, a szlovákok visszaállitották a határellenörzést. Nekem úgy tűnik, hogy nem igazán mi védjük Európát a bevándorlástól, hanem sokkal inkább Európát védik tőlünk.
2023. máj. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

"Mert a magyarok kiengedtek vagy 800 veszélyes bűnözőt csak úgy... de orbán viktor amúgy a bevándorlás ellen van"


Olyat viszont sosem mondott, hogy a bűnözők kivándorlása ellen is van, tehát nem értem ez miért jó példa.

2023. máj. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
csak egy tipp, nekem lehet nem tetszene ha az illiberális szomszéd államban uralkodó teljhatalmú király ellenőrizetlenül engedne át mindenkit aki fizet, beleértve minden bűnözőt, terroristát. de lehet egyszerűbb oka van, mondjuk hogy a MO-ban lévő 30 éves koromokádó, lopott, rendszám nélküli kotlák ne jussanak át. vagy az Oláh család a lopott cuccokkal fullra rakott merci sprinterrel. de nem tudom, ezek csak példák
2023. jún. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!