Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A szolgálólány meséjében hova...

A szolgálólány meséjében hova és miért takarítják a mérgező hulladékot a gyarmatokon? Mi ebben a logika?

Figyelt kérdés
Aki nem termekeny vagy nem engedelmeskedik azt a gyarmatokra küldik. Ahol mérgező radioaktiv hulladekot takaritanak. Na most hova takaritjak? Az még év ezredek múlva is sugározni fog, nem értem minek lapátolják. Max mint csernobilt egy búrával lehet körülvenni vagy lezárni. Mi ertelme ott lapátolni?

2023. jún. 14. 09:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem láttam a sorozatot, de ha nem engedelmeskedik, akkor szimplán büntetés is lehet az értelmetlen és veszélyes munka. Büntetőtábor.
2023. jún. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Két szezont néztem végig, mert a harmadik már nagyon gügyébe fordult át. Mondjuk nem véletlenül, mert az eredeti sztori csak "egyszezonos" volt, de ugye mivel eleve ballib horrormesének készült, így remek alapanyagnak bizonyult egy végtelenített sorozathoz. Szóval ez a sanyarú gyarmati sors is tipikusan a 80-as évekbeli amerikai olvasó tájékozottsági szinvonalához volt passzintva, kár is tudományos mélységeket keresni benne.
2023. jún. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!