Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért kell minden esetben...

Miért kell minden esetben betartani az emberi jogokat? Szerintem néhány esetben nem szabadna hagyni hogy mindenki éljen az emberi jogaival.

Figyelt kérdés
2023. jún. 25. 11:51
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Azért, mert emberek vagyunk.
2023. jún. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%
Én például a melegektől meg is vonnám.
2023. jún. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem esetedben nem szabadna hagyni. Szerinted meg mások esetében. Érted, hogy miért problémás ha elkezdünk jogokat elvenni egyéni vélemények alapján?
2023. jún. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

Konkrétan mire gondolsz? Mert ez így elég provokatív.

De mondjuk az előre megfontolt szándékú sorozatgyilkostól én is megvonnám.

2023. jún. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Ha nem érvényesülnek mindig a jogok, akkor ilyen alapon tőled is elvehetik alkalomadtán, kérdező. Ez tetszene?
2023. jún. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Gyilkosoktol pedofiloktol rabloktol bűnözőktöl rögtön.


Adott esetben a beteg emberektől is


Én is beteg vagyok


Társadalom nyakán nem jó élni

2023. jún. 25. 12:38
 7/10 anonim ***** válasza:
22%
Már rég megtörtént az oltottak kiváltságosok lettek a jogfosztott oltatlanokkal szemben , ami a szakjogasz a TASZ a Helsinki bizottság is helyeselt . Bizonyitott terrorista merénylő sorozatgyilkos esetén az eu kivaltsagoskent kezeli nem megvonja hanem plusz védelmet biztosít számukra pl kiengedi őket . De egy előzetesben lévő gyanusítottal vagy ittas sofőrrel szemben felfüggesztenek minden alapjogot .
2023. jún. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 DK-s ***** válasza:
72%

#6-nak (kérdezőnek):


Ha azt mondod hogy te is beteg vagy, hogy a társadalom nyakán élsz, és ez szerinted nem jó, akkor vagy képmutató módon hazudsz, vagy nem a "társadalom nyakán élés"-sel van bajod, hanem a betegségeddel! Ne keverd a fogalmakat!



Ezen okból a kérdésedhez is teljesen hibás következtetések sorozata vezetett, ezért a fő kérdésed ignorálom.

2023. jún. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De hát a büntetés épp arról szó, hogy a bűnözőket megfosztjuk egyes jogaitól.
2023. jún. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"De hát a büntetés épp arról szó, hogy a bűnözőket megfosztjuk egyes jogaitól."

Igen, a 9-es megfogta a lényeget. Emlékszel a móri bankrablás esetére? Ott pl. ártatlanul lettek Kaiserék megvádolva. Még jó, hogy a halálbüntetés már nem létezik, mert azt elég nehéz visszacsinálni.

2023. jún. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!