Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A fehér nyugati férfiak miért...

A fehér nyugati férfiak miért fetisizálják az ázsiai nőket?

Figyelt kérdés

Őszintén be kell valljam frusztráló, tudván hogy az ázsiai nők rendkívül szépek, sokáig fiatalok maradnak, szinte semmi pattanásuk, egyszerűen nőként irigylem a szépségüket. Karcsúk is. Valószinüleg életmódjuk is közrejátszik.

Mikor kezdődött ez a fétis? Amerikára vagy európára jellemző inkább? Miért választ sok fehér férfi fehér nő helyett egy távolkeletit magának? (Az ilyen polinéz meg fülöpszigeteki lányokat is ennyire favorizálják)



2023. júl. 4. 23:29
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
74%

20


Természetesen nem így van ez

2023. júl. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:

19es

A szolgalólány meséjében a szolgalónők nagy része ázsiai vagy szines akiket a fehér parancsnokok kedvükre k*rogathatnak


Áldassék a gyümölcs!

2023. júl. 5. 16:22
 23/38 anonim ***** válasza:
91%
És te mesékből tájékozódsz a nagyvilág helyzetét illetően?
2023. júl. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
23%

Bármely nő jobb mint a fehér, legyen az ázsiai, afrikai, latino vagy eszkimó.

A fehér nőknek csak elvárásaik vannak, adni nekik szerintük semmit sem kell mert ők Isten adománya a bolygónak.

2023. júl. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
24es ez nem rasszizmus? Ha ezt fo4ditva leirnad bannolnanak
2023. júl. 5. 18:03
 26/38 anonim ***** válasza:
73%

Jártam Japánban és Kínában is.

Felejtsd el, hogy mindenki vékony, ugyan úgy vannak kövérek is. Nagyon alacsonyak, az ázsiai nők nagyrészt 150cm magasak.

Sötétebb a bőrük, a hajuk semmivel sem dúsabb, csak vastagszálú.

És semmi alakjuk sincs. Se fenék, se csípő, se mell. Az arcuk oldalról nézve lapos.

Azt meg honnan vehetted, hogy lassabban öregednek.

Ne a videoklipekből indulj ki, ahol smink, paróka, műszempilla, melltömés, combtömés, csípőtömés, válltömés, filteres és nem kevés plasztika van.


Én nem is vettem észre, hogy az európai férfiak annyira fetisizálnák az ázsiai nőket.

Ellenben az ázsiai pasik valóban meg vannak veszve az kaukázusi nőkért, főleg a kék szemű, szőkékért. Úgy hívják odakint őket: Fehér Arany.

Státusz szimbólum egy ilyen nő odakint.

Többen is megkértek minket, hogy csak hagy foghassák meg a hajunkat, vagy simíthassák meg az alkarunkat, mert az európai nőknek a legpuhább a hajuk és a bőrük a világon. Ez mondjuk valóban így van.


Én egy pasit sem ismerek, aki rá lenne kattanva az ázsia nőkre, olyan nőt viszont sokat, akik nagyon a fekete férfiakra. És néhányat, mint a barátnőm, akinek Japán a férje, akik szerint az ázsiai férfiak a legvonzóbbak.

2023. júl. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:

Ezt a kepet lattam es szerintem pedofil csinálta


"Acts like an adult"

Hát ez ősbűn valóban

És majd szül neked cuki kislányokat 😳


[link]

2023. júl. 5. 21:45
 28/38 anonim ***** válasza:
15%

Ha fehér nőt akarsz akkor csak azt kapod tőle amit az alábbi videóban látható "szőke" előad. Félelmetes pokolszökevény.


https://www.youtube.com/watch?v=NmklgIpDfGQ

2023. júl. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
91%

26.

Nemsokára ki fog derülni, hogy a kérdező fétise a fekete vagy ázsiai férfi .

2023. júl. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
90%
Miért is fétis? Komolyan nem elhet hogy valakinek ez vagy az tetszik és pont?
2023. júl. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!