Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A fehér nyugati férfiak miért...

A fehér nyugati férfiak miért fetisizálják az ázsiai nőket?

Figyelt kérdés

Őszintén be kell valljam frusztráló, tudván hogy az ázsiai nők rendkívül szépek, sokáig fiatalok maradnak, szinte semmi pattanásuk, egyszerűen nőként irigylem a szépségüket. Karcsúk is. Valószinüleg életmódjuk is közrejátszik.

Mikor kezdődött ez a fétis? Amerikára vagy európára jellemző inkább? Miért választ sok fehér férfi fehér nő helyett egy távolkeletit magának? (Az ilyen polinéz meg fülöpszigeteki lányokat is ennyire favorizálják)



2023. júl. 4. 23:29
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
28as te vagy a 39/f nevü incel? XD
2023. júl. 6. 08:53
 32/38 anonim ***** válasza:
85%

31


Nem, én 34f incel vagyok.

Örvendek!

2023. júl. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem egyáltalán nem szépek. Elől-hátul laposak, mint a deszka
2023. júl. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
80%

Ízlések és pofonok.

Ha gömbölyded formákat szeretnél ott vannak a latinok meg afrikaiak.

2023. júl. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
65%
Enis imádom a Korea csajokat,iszonyat dögösek.
2023. júl. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
25%
3# hát nem tudom te hol élsz de én kínaiak között dolgoztam és akkora szájuk van. Orditanak megalázzák a férfit és természetesen kifosztják a vagyonából. Az Ázsiai férfiak se kutyák ám. Egy magyar haverom is pereskedik, a szerencsétlen elvett 1 kínai nőt, kopasztja rendesen. Nem értem mit eszik rajta, ronda mint a bűn az a nő. És úgy általában az ázsiaiak csúnyák, egyáltalán nem fiatalosak idősen. Menj közéjük dolgozni meglátod. Lapos fejűek, mélynövésűek és büdösek, pláne a szájuk.
2023. aug. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
6%

Ázsiai nők esernyővel járnak nehogy még barnábbak legyenek, ezt is úgy mesélték akik kint éltek. Kínában tele minden bolt bőrfehérítővel.

Nem szépek ők egyáltalán. Max az ilyen rottyant elméjű pasiknak jön be, otthon zsebhokis illetőknek,akik nem kellenek a normális nőknek.

Férfiként én meg nem piszkalnám egyiket se. Gyönyörű barátnőim voltak, nem vagyok ízlésficamos..

2023. aug. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
34%
Nem vetek meg egy szép nőt se legyen az fehér, ázsiai, arab, fekete vagy latina. Elég sokat utazgatok külföldre, úgyhogy volt szerencsém végigpróbálni a palettát, randiztam már minden féle lánnyal (kivéve indiaival és cigánnyal). A legtöbbet fehér lányokban csalódtam. Valahogy sokkal beképzeltebben viselkednek. Én azt szeretem ha egy nő nőies: halk, félénk, pici, törékeny, gondoskodó és zavarba jön ha megpuszilom pl. Még a temperamentumosnak mondott latinák is nőiesebben viselkedtek mint a fehér amerikai hölgyek. Nekem nincs annál visszataszítóbb ha egy nő csak káromkodva tud beszélni, férfiasan gesztikulál, kiabál. Az ázsiai hölgyek meg általában nem ilyenek (legalábbis akikkel eddig összesodort engem a sors). Az meg hogy minden ázsiai nő szép, pattanás mentes, vékony és fiatalosan néznek ki nem igaz. Ugyan úgy vannak kövérek, csúnyák, pattanásosak mint bármelyik másik rasszba tartozó nőknél.
2023. szept. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!