Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Körülbelül hány embert betonoz...

Körülbelül hány embert betonoztak az autópályákba Magyarországon?

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 10:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen is volt? Tűnt el valaki a környezetedből?
2010. okt. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Paranoiás-e vagy?
2010. okt. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
embert nem, csak a nasa szokta ideküldeni cementnek a földönkívüli lények maradványait
2010. okt. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%
Jesszus....nálunk is most építik az autópályát! :D
2010. okt. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%
A kérdés olvasása közben rá kellett jönnöm, hogy eggyel kevesebbet, mint kellett volna...
2010. okt. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Tényleg? Én úgy tudtam, hogy az Atlantiszról elköltözött ősmagyarok csontvázait építettük bele az autópályáinkba, azért ilyen stabilak, és ellenállóak. Természetesen ez a technika titkos, bár gyanús, hogy a többi ország kezdi kiszagolni ezt a remek, olcsó és csodás technikát. De mivel a magyarok az Atlantiszról jöttek, felhúztak egy piramist, és a sumerok is tőlük származnak, ezért egyértelmű, hogy nem fogják mások kideríteni! Éljenek a csontvázból épített, tökéletes autópályák!
2010. okt. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem viccből írtam ezt a kérdést, valóban voltak ilyen esetek, maffialeszámolások stb.
2010. okt. 15. 10:34
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
Honnan szedted ezt az ostobaságot? Ha valakinek lett volna is ilyen ötlete,hogy valósította volna meg? Az építkezésen mindig sok ember dolgozik, észrevették volna,ha ember kerül a betonba! Aligha állták ki volna szó nélkül! A maffiának vannak módszerei,de ez nem tartozik közéjük. Ilyesmit az amcsi filmekben láthatsz legföljebb!
2010. okt. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
ha saccolnom kéne, akkor úgy nulla és zérus közé tenném.
2010. okt. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%

Miért kellene ahhoz autópálya?

Ha az asszony ma is mákostésztát főz vacsorára, bebetonozom én akár a járda alá is. :)

2010. okt. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!