Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az incel kultúra hogyhogy...

Az incel kultúra hogyhogy többnyire jobboldali politikailag?

Figyelt kérdés
Többnyire alt-right vagy fehér felsőbbrendűségű nézeteket vallanak. Az a vicces hogy az alt rightot a homofóbiával is párhuzamba vonják közben tele van az alt right melegekkel és az ő előadásaikat bojkottálják más jobboldali szervek ezért. A kedvencem Jack Donovan aki homoszexuális de nem vallja annak magát mert hogy ő egy maszkulin férfi aki más maszkulin férfiakat szeret, ez mellett nőgyűlölő és hímsoviniszta :DD, szórakoztató jelenség. Aki kicsit is konzervatívabb nézeteket vall az már rögtön náci, nőgyűlölő manapság. Valamelyest én is incel kategória vagyok, ami szimplán annyiba nyilvánul meg hogy nem vagyok túl kelendő és ennyi, semmi erőszak vagy ilyesmi. Még az lmbtq jogokat is támogatom csak ne essünk át a ló túloldalára, libertariánus jobbernek tartnom magam és enyhén liberálisnak is.
2023. aug. 11. 16:44
1 2 3 4
 1/37 Noren1989 ***** válasza:
16%
Szerintem aki az alanyi jogon jàró p1na kérdését boncolgatja, előbb lesz kommunista 💩😉🐱
2023. aug. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
73%

[link]


Nem az.

2023. aug. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
22%
Te sem fogsz unatkozni az életedben azt már látom. Jól bele tudsz bonyolódni egy-egy témába, csak szerintem másikat kellene választanod inkább.
2023. aug. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
80%
A jobberek fogékonyak az összeesküvés elméletekre
2023. aug. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
76%

Jó érzés hazugságokkal/baromságokkal dobálózni források nélkül? Egyik sem igaz abból, amit mondtál és erre te is rájöhettél volna 2 perc google kereséssel.


Van olyan felmérés, ami szerint az incelek relatív többsége baloldali/liberális. Egy felmérés szerint 44%-uk inkább baloldali, 37%-uk inkább jobboldali, 17%-uk centrista.

[link]


Ráadásul nem is fehérek. Volt felmérés incel fórumokon és a felhasználók hatalmas része nem fehér bőrű. Arányaiban sokkal több a nem fehér bőrű köztük, mint a teljes lakosságban a fehérek aránya. Ez teljesen érthető is, mert a fehéreket tartják a legvonzóbbnak az összes többi rassz női is az egész világon (felmérések vannak róla), ezért pont hogy nagyobb eséllyel lesz incel egy multikulturális társadalomban egy kisebbségbe tartozó férfi, mint egy fehér.

[link]

2023. aug. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy nem tudsz szexelni, mert nem kíván egyetlen nő sem őszintén a kinézetedért/magadért/testedért, az nem függ a politikai hovatartozásodtól vagy a rasszodtól.
2023. aug. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
71%
Azért mert eredetileg mindig a baloldal állt ki a női és egyéb kisebbségi jogokért az egyenlőség jegyében, ezért onnan nem fogsz sok kritikát hallani a nőkre vonatkozóan.
2023. aug. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
0%

#5 miért, te mivel dobálódzol? Hiteltelen marhaságokkal.

Nincs olyan, hogy incel fórum.


Eleve, azt hogy incel, főleg nem túl értelmes, és egészséges lelkivilágú, és nem a földön járó frusztrált nők szokták mindenkire aggatni, akinek nem tetszik a véleménye.

(Én is incel vagyok szerintük, bár heti 3-4 pihenőnapom van a havercsajjal többnyire ágyban való intenzív kardiozásaink után maradó izomláz miatt 🤣)

2023. aug. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
30%

8. De, van incel fórum. Az incels.is linken lévő fórumot szokták általában a nemzetközi sajtóban és mindenhol, ahol az incelekkel foglalkoznak "az incel fórum"ként említeni. Nézd meg. Incels.is. Ez az incel fórum.


Én voltam incel az életem egy részében, amikor nem tudtam nőkkel szexelni. 21 éves koromig, meg még felnőtt életemben volt pl. aztán 1,5 éves időszak is.


És igen, én is tudom, hogy mindenkit incelnek hívnak sokszor, mert nem tudják, hogy mit jelent a blackpill/blackpilled.

2023. aug. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
49%

"Szerintem aki az alanyi jogon jàró p1na kérdését boncolgatja, előbb lesz kommunista 💩😉🐱"


Te miről beszélsz báttya? A jobber társadalompszichológiában aki kommunista, az nem maxista balos libsi, tehát b*zi? Az mi a frászkarikáért akarna alanyi jogon járó p1nát????

2023. aug. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!