Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Fideszesek, 24 éves vagyok,...

Fideszesek, 24 éves vagyok, IT-ban dolgozok és egy éve van diplomám, miért maradjak itthon?

Figyelt kérdés

2023. aug. 18. 20:49
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Ki mondta, hogy maradj itthon?
2023. aug. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%

Itthon csak az marad aki

-nem beszél idegen nyelvet.

-kényszer alatt áll vmi miatt.

Én pl megosztott felügyeletben nevelem a gyerekem, így nem léphetek le.

Egeszen addig be nem lesz jelentve az eu kilepes.

Akkor fogom a gyerekem és lépünk.

Anyuka pedig főhet a levében, mert nem lesz kiadatás egy oroszparti diktatúrának.

Szóval hajra fidesz! Fedezzétek biztositsatok szavazzatok meg a lopast hogy le tudjunk lépni innen ebből a Magyar ellenes undorból.

2023. aug. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Azert mert a nyugat hanyatlott, es meg mindig hanyatlik, es hanyatlani fog, de mar akkorat hanyatlott hogy az oceanban van egeszen New Yorkig er a hanyatlas ele. Es a tudosok/szociologusok meg kerteszek szerint ez a politikai es geologiai hanyatlas nem fog befejezodni max 20 ev mulva amikor Putyine lesz egesz Europa es Orban marad orokke fiatal 70 evesen is, ugyanis Fiatal Demokratak Szovetsege. Eladva Magyarorszagot csatlosallamnak Puttyantonak.
2023. aug. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

25 vagyok nem fideszes its, szerintem akkor maradj itthon ha ugy erzed itt jobban erzed magad mint kulfoldon.


A lenyeg, h csak azert mert itt a fidesz meg nem minden idealis, az nem jelenti azt h feltetlen mashol jobb lenne.


Ha most mas kormany lenne hatalmon nem oldodna meg csettintesre semmi.


Ettol fuggetlenul ha ugy erzed itt nem tudsz boldogulni, vagy rosszul erzed magad a kozegedben, probalj valtani orszagot varost kontinenst amit akarsz.

2023. aug. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
40 éves vagyok, Szintén IT-ban dolgozok itthon. 2 milla per hó nekem elég. Nem vágyok külföldre ahol életem végéig egy gyüttment bevándorlónak fognak tekinteni a helyiek. Nem a brüsszeli politikusok, hanem azok akikkel naponta találkozok.
2023. aug. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

#5

Még annyit. Van egy tehermentes házam, egy 3 éves autóm. Kötetlen munkaidőben dolgozok. 3 nap home office 2 nap iroda.

Ehhez képest mit adna nekem a nyugat ?

2023. aug. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

"40 éves vagyok, Szintén IT-ban dolgozok itthon. 2 milla per hó nekem elég."


És hol fizetnek 2 milla (nettót)? Csak nem egy multinál, nemzetközi projekten?


"Ehhez képest mit adna nekem a nyugat?"


Ha már van házad, azt is megteheted, hogy full remote közvetlen nyugati cégnek dolgozol neten keresztül. Akkor akár 3-4 milla nettót is kereshetsz...

2023. aug. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
22%

"Ehhez képest mit adna nekem a nyugat ?"


Ha most 40-es vagy, akkor még 10 évet lehúzhatnál nyugaton, így onnan kapnál nyugdíjat, ellentétben Magyarországgal, ahol ha nem teszel félre a havi 2 milládból (és emellett elég szerencséd van, hogy a magánnyugdíj pénztár nem kótyavetyéli el a pénzed), lófaxt sem fogsz kapni nyugdíjas korodra, már ha megéled a korhatárt...

2023. aug. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hogy van az, hogy minden gyakoris ITs 1 - 5 millas netto havi keresettel rendelkezik ugy, hogy rezsi meg minden ki van mar fizetve?


Es a valosagban meg ennek az intervallumnak a minimumanak (1 milkacsoki) csak 40%-at kapjak meg, majd felmenve emelkedik valoban 700 kore, majd seniorkent lehet beszelni 1 milkacsokirol.


De 2 milkat mire fel? Mit tudsz te vagy kb minden gyakoris ITs meg hol dolgoztok hogy 2 milkacsokit kaptok netto havonta es Karacsony szigetek holiday meg evidens? Ja bocs, elfelejtettem hogy a kerdezohoz hasonlo belfoldi ITsok valojaban Svajcban dolgoznak meg a hanyatlo nyugaton.


jaj atyam, es akkor kelsz fel koran hajnali 5 kor sorba allva hogy a ~220 forintos tejet elkapkodjad. Gyakorisok...

2023. aug. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9

Nincs egy értelmes mondat sem a hozzászólásodban.

Ilyen zavarodott elmével nem is csodálom hogy nem érted.

2023. aug. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!