Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, kinek a műve...

Mit gondoltok, kinek a műve volt 9/11?

Figyelt kérdés

Sokan váltig állítják, hogy Bush művelte, hogy legyen indítéka kivonulni a közelkeletre. (Bár nem tudom, ez miért lett volna jó.) Azt nem tudom, hogy miért vannak ebben annyira biztosak, persze nem is cáfolhatom, mert nem tudhatom én sem. A legelterjedtebb verzió az, hogy terroristák művelték.

Szóval 2 gépet is beleküldeni a WTC-be meg a Pentagon egy részébe. Képes lenne ilyenre egy ország vezetője?

Vannak érvek, elméletek melyek úgymond bizonyíthatják az igazságot? Ugyan az al kaida tagadta, hogy ők tették volna, mégis előkerültek arab gyanúsítottak. Szóval az a lényeg, hogy nem találgatásokra vagyok kíváncsi, hanem érvekkel alátámasztott véleményekre.



2023. szept. 15. 07:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
74%
Az al-Káidáé. Beismerték, az elkövetőket azonosították, és semmi nem utal arra, hogy kiszervezték volna feléjük a merényletet.
2023. szept. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
61%
Allitolag foldonkivuliek tettek.. Odin parancsara
2023. szept. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
34%
Én úgy hallottam, hogy a magyar családokat veszélyeztető trans seregek tették.
2023. szept. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
27%

Ország vezetője mire nem képes? Nézd.meg itthon, hogyan pusztitja ezt a kis országot el a vezetője....

Majd mérlegelj.


Ennek ellenére a nyomozás megvolt 9/11 esetében, és.mindenki tudja.mi történt, a többi konteo.

2023. szept. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
25%
Valszeg az oroszok keze is benne van a dologban…az állítólagos 15 szaúdi, 2 emirátusi, 1 libanoni és 1 egyiptomi, elég hoax mert voltak közülük, akik jelentkeztek hogy vígan élnek, csak ellopták a személyi képüket, nevüket stb. Nem tudni kik vezették valójában a gépeket.
2023. szept. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
#5: név szerint ki az, aki él?
2023. szept. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
36%
Az összeomlás módja arra utal, hogy alulról robbantották fel a tornyokat. Az is beszédes, hogy egyetlen nagykutya sem volt bent aznap a WTC-ben. A Bush család és Oszama bin Laden korábban üzlettársak voltak. Továbbá ha egy terrorszervezet merényletet követ el, azt magukra szokták vállalni (egyébként nem lenne értelme), de ezt nem vállalta magára senki.
2023. szept. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
42%
Inside job volt. A CIA robbantotta fel. Már évekkel ezelőtt beszéltek róla, hogy le kell bontani a tornyokat. Így két legyet ütöttek egycsapásra. Mehettek iraqba
2023. szept. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
#7: [link]
2023. szept. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Az első válaszoló szerint az Al kaida bevallotta, hogy ők voltak. Akkor miért is lett volna a CIA műve?


4-es: Orbánt azért ha lehet ne keverd bele. Imádom, amikor mindig belevonják a FIDESZ-t mindenbe, amibe csak lehet. Nem azért írom, mert FIDESZ szimpatizáns lennék, csak azért a kettő nem ugyanaz. Ja, amúgy neked kéne mérlegelni, ha már felhoztad. Oké, biztos lehetne jobb is, de ha nem vetted volna még észre a rohadt háború miatt fél európa szopik.

2023. szept. 15. 08:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!