Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik volt a...

Szerintetek melyik volt a magyar kriminológiai legsúlyosabb bűncselekménye?

Figyelt kérdés
A móri mészárlás, a Szita Bence gyilkosság vagy a Magda Marinko által elkövetett gyilkosságok?Melyik volt a legdurvább, legsúlyosabb bűncselekmény?
2023. okt. 5. 23:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
33%
Orbán megvalasztasa. Ennyi ember életét még egyik rém se tette tönkre.
2023. okt. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
59%
A fenti hármasból egyértelműen a Szita Bence-gyilkosság.
2023. okt. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
47%
#1. Íme, egy ilyen kérdés alatt is tiszteletét sikerült tennie az egyszeri ellenzéki retardáltnak, akinek még a p.náról is Orbán Viktor jut eszébe. Kellemes kétharmadot kívánok, remélem, hogy nagyon szenvedsz! :)
2023. okt. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
23%
Én egyáltalán nem szenvedek ratardtarsam. Már országot váltottam. Te viszont biztosan szuperül vagy, hogy sikerült még éjfél előtt beszolni valakinek... Ha már otthon nincs melletted kinek... 😂😂😂
2023. okt. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Most kérek mindenkit mellőzzük a politikát.Nekem még így hirtelen a romagyilkosságok jutnak eszembe talán az volt eddig a legdurvább
2023. okt. 5. 23:38
 6/27 anonim ***** válasza:
Már a nevek kifakultak agysejtjeimből, ami megmaradt, hogy egy debil-fejűre fogták a gyilkosságot, ahol ha jól emlékszem 8 éves lány volt és az apukája vadász. A kislányt úgy őlte meg valaki, mintha egy állat lenne, speciális vágással, és sehol sem volt vér. Elvitték a vérét.
2023. okt. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
71%

Nagyon nehéz dönteni, de ez is ott van a top listán:

"Pénzes Henrietta (1988–2006. augusztus 10.) magyarcsanádi tanulót 2006. július 20-án a „Muki” néven elhíresült cigány származású Kurai András kirabolta, megerőszakolta, majd felgyújtotta Makó külterületén. Pénzes Henrietta életéért a különös kegyetlenséggel elkövetett bűncselekmény után három hétig küzdöttek az orvosok, ám a lány végül belehalt sérüléseibe.


2006. július 19-én a 18 éves Pénzes Henrietta és barátnője az esti busszal Makóra indultak. Barátnője az este folyamán egyedül tért haza, Pénzes pedig a néhány hete megismert barátjával a városban maradt. Barátja hajnali négy óra körül egyik ismerősét, a 15 éves Kurai Andrást bízta meg azzal, hogy kísérje haza a lányt, míg ő horgászni megy. A Csongrád Megyei Főügyészség később nyilvánosságra került vádindítványa szerint a továbbiakban a lány és Kurai András kerékpárral mentek ki a Makó melletti dűlőútra, ahol Kurai megerőszakolta, majd egy fához kötözte Pénzest. Ezek után visszament a városba, ahonnan a reggeli órákban robogóval tért vissza, majd benzinnel leöntötte és felgyújtotta áldozatát.


A Pénzes kezén és lábán lévő madzagok elolvadtak, illetve beleégtek a bőrébe. Ezek után a lány a földúton borzalmas kínok között, mintegy másfél kilométeren át vonszolta magát. Végül hagymaszüretelő munkások vették észre, és hívtak hozzá mentőt. Amikor elszállították, még eszméleténél volt, ám később kómába esett. A bűncselekmény következtében Pénzes testfelületének 60%-a megégett.

Mészáros Gábor, a lány kezelőorvosa augusztus 4-én még úgy nyilatkozott a Nap-keltében: még hetek, de lehet, hogy hónapok kellenek sebeinek begyógyulásához, az altatásból felébresztéssel pedig egyelőre várni kell, mert az túl nagy megterhelést jelentene a lány szervezetére. Augusztus 10-én azonban, a hajnali órákban elhunyt."


A gyilkos a maximum kiszabható 15 évet kapta (mert fiatalkorú volt). Azóta már szabadult, viszont gyorsan vissza is került a börtönbe.

2023. okt. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
21%

#4. Kedvenc. A kitántorgó, aki boldogan él odakint...a valóságban meg annyira keserű szegény, hogy a személyes kudarcaiért okolt Orbánt szidja éjjel-nappal az otthoniaknak. Képzeld, én tudok boldogulni itthon is, nekem ehhez nem kellett országot váltanom, retard barátom! :) Azért mégis...gondold már át a tyúkszaros életedet, ha valaki felteszi a fenti kérdést és te idejössz és idomított majom módjára azt tudod a témához benyögni, hogy "hátszerintem a zorbán".


"Ha már otthon nincs melletted kinek... 😂😂😂"


Ez meg az ultimate érv, hogy ha én este fossá oltalak (bár én ezt igazából bármely napszakban megtehetem), akkor mellettem biztosan nincs is senki. :D Vagy te úgy képzelted eddig, hogy a házas emberek kiköttetik a netet? Javaslom, előbb veszítsd el végre a szüzességed, aztán gondolkodj a továbbiakon...

2023. okt. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

#6 Erről még nem hallottam.Tudnál valami konkrétabbat az ügyről, vagy hogy hol tudok utána olvasni?

#7 durva történet az biztos.Mennyit kellett szegény lánynak szenvednie...

2023. okt. 6. 00:06
 10/27 anonim ***** válasza:
43%
Aranykéz utcai robbantás.
2023. okt. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!