Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Tudományosan elképzelhető...

Tudományosan elképzelhető hogy a világkormány belőlük áll akikre soha nem is gondoltunk volna?

Figyelt kérdés

Szerintem a világkormány létezik és Hominoideak a tagjai. És akkor vették fel a kapcsolatot az emberekkel és át a hatalmat mikor hirtelen a semmiból előkerült 1 nő biológusnak beállítva, de igazából ő egy stróman akinek a feladata hogy tartja a kapcsolatot a világkormány ês az országok vezetői között.


Gondolkodtam!

Aztán rájottem valamire


Azt a kérdést tettem fel magamnak, hogy vajon ki futtatja ezt a nőt évtizedek óta, hogy mindenhol ott van és vagyonokat gyűjt a állítólag állatvédelemre és így passzolja át az emberiség pénzét a világkormányt alkotó hominoideaknak.


És rájöttem: hogy itt valami nagy svindli van a háttérben és akkor mikor a semmiből megejelnt ez a nő akkor ébredhettek öntudatra a hominoideak, utána alakíthatták meg a világkormányt és azóta maffiaszerűen üzletelnek a háttérben és ezt a nőt használják fel strómanként, hogy érdekeiket képviselje az emberekkel szemben!


Bizonyíték van elég, mi több sok! Pl alap esetben a hominoideak megtámadják és széttépik az embert ha bemegy közéjük, ez a nő pedig évekig élt köztük egyedül és a haja szála sem görbült.



#Jane Goodall #Hominoideak #Hominoidea
2023. okt. 14. 03:14
 1/3 A nagy Levin ***** válasza:
74%
Hűha, van gond...
2023. okt. 14. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%

" Gondolkodtam!"


WTF ???

nov. 17. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A tudományosan, az elképzelhető és a világkormány szavak egy mondatban. Hűha!
dec. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!