Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mekkora jövője van Magyarorszá...

Mekkora jövője van Magyarországon a "Nincs Punci - nem dolgozom, Nincs punci - nem adózom" inceliánus mozgalomnak?

Figyelt kérdés

2023. okt. 21. 12:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Még nem hallottam erről a mozgalomról, de túl sok jövőt nem jósolok nekik, ugyanis ha valaki nem dolgozik, akkor enni sem tud, de lakhatási körülményeim sem lesznek, és semmi más, ami mindenkinek lehetséges ha dolgozik.
2023. okt. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 kovacs magdolna2 ***** válasza:
100%
Unatkoznak
2023. okt. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a mozgalom épp itt indul a GYK-n? Én sokat dolgozom és sokat is adózom, és több, mint 10 éve nem láttam pncit. Pedig minden nap vágyom rá. Csakhát 120 kilós ipari automatika szakember vagyok, és szeretem a munkámat. Haza is viszem néha, és az otthoni műhelyemből viszek be megoldást. Emellett nem lehet senkim.
2023. okt. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze a munkának és a puncinak egymáshoz. Akinek a munkája miatt nem lehet párja, az valamit rosszul csinál. A férjem elektronikával foglalkozik, sokat dolgozik, mondhatom munkamániás, mégis szakított időt az udvarlásra, amikor összeházasodtunk az otthoni beszélgetésre együttlétre, segítségre. Van is neki punci, amikor csak akarja. Ha meg éppen nem jut eszébe, én lépek akcióba. Tudomásul vettem, hogy a munkája az első, én csak a második, ezt nyiltan meg is mondta rögtön az elején. De amit így kapok tőle, az is bőven elég a boldog házasságunkhoz.
2023. okt. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!