Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogyhogy Greta Thunberg is...

Hogyhogy Greta Thunberg is antiszemita, hogyha állítólag a zsidókkal van?

Figyelt kérdés

[link]



Fricz Tamás a klímaaktivista Greta Thunberg egy írását elemezve jutott arra a következtetésre, hogy a klímavészhelyzet tulajdonképpen nem más, mint a „globális hatalomátvételre” készülő gazdag zsidók „jól felépített terve”.



A klímaaktivista Greta Thunberg két társával együtt írt egy cikket a Project Sydicate nevű oldalra, amiben azt magyarázzák, hogy miért kell szerintük demonstrációkkal felhívni a figyelmet a klímavédelem fontosságára. A Project Sydicate támogatói között a Soros György által alapított Nyílt Társadalom Alapítványok is megtalálható, ami rögtön okot is adott arra, hogy gyanút keltsen a Fidesz és a magyar kormány közelében sertepertélő gondolkodókban.


2023. okt. 25. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Manapság nem az az antiszemita, aki gyűlöli a zsidókat, hanem az, akit a zsidók gyűlölnek.
2023. okt. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Úgy, hogy minden pils láger, de nem minden láger pils.

A Hamas Palesztin, a palesztinok Gázában vannak, de nem minden gázai van a hamassal és nem minden gázai terrorista.

Én tudom, hogy a mai politikai közegben teljesen ismeretlen fogalom különválasztani dolgokat, de itt próbáljuk már megérteni, hogy mi történik.

Szerencsétlen embereket fogva tartja a palasztin-zsidó konfliktus, ők ugyanúgy áldozatok, mint azok az izraeli áldozatok, akiket a Hamas ölt meg.

2023. okt. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%

Vannak zsidók is, akik szolidalitást vállalnak, sőt, tüntetnek a palesztinokkal. A kollektív bűnösséget és büntetést vetik meg. Ez szerintem elég korrekt. A Hamast, és minden más terrorszervezetet, terroristát meg természetesen senki sem sajnál, én is azt mondom, hogy velük részemről akármit meg lehet tenni a szervezetük felszámolása érdekében, és éppen ezért álszentnek tartom azt, hogy bizonyos vallatási módszereket, amik nagyon hatékonyak voltak, felháborítónak tartottak sokan, pedig sok infót nyertek így, amivel terrortámadásokat előztek meg.


Persze sokan szeretik félremagyarázni, elhitelteleníteni Greta üzenetét, de hát azok annyit is érnek.

2023. okt. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%
Talán fogyatékos?...
2023. okt. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem antiszemita, hanem pacifista szerintem. Ebből a szempontból hiteles és következetes: MINDEN fegyver (akár izraeli, akár hamasz) környezetszennyező. És ahogy már írták, a HAMASZ nem egyenlő a palesztin néppel, akiért kiállt. Egyébként londoni rabbik is tüntettek a palesztinokért.

Szerintem egy elhúzódó háborútól tart, ami végképp környezetszennyező lenne.

A környezetet is azért tartja fontosnak, mert a klímaváltozás sok ember szenvedését okozza, ahogy minden háború is sok ártatlan ember szenvedését okozza. Persze ha tudsz olyan hiteles infót adni, ahol a HAMASZ mellett tüntett, azt dicsőíti, akkor mutasd, de előtte valóban ellenőrizd, hogy hiteles-e a forrás, nehogy beégj itt, amikor leleplezünk, okostojás!

2023. okt. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Konfuciusz is antiszemita.
nov. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!