Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi kell ahhoz hogy politikus...

Mi kell ahhoz hogy politikus legyek?

Figyelt kérdés

15éves 9.-es tanuló vagyok egy Közgazdaság és kereskedelemmarketinges szakközépiskolában, és azt szeretném tudni, hogy mit kell tennem azért hogy politikus legyek? mit mennyit meddig kéne tanulnom, merre menjek majd továbbtanulni és ha végeztem mik a további teendőim?!

A Magyar politika érdekelne vagy esetleg a nagykövetség..

(Kérlek ne ilyeneket írjatok hogy :"jól tudj hazudni" meg "jól tudj lopni". Én nem lopás és gerinctelenség céljából szeretnék politikus lenni, hanem mert ez érdekel, szeretnék tenni az ország helyzetéért, szeretnék többet tudni a témáról, egyszóval csak ez érdekel. Köszönöm a normális válaszokat.


2010. okt. 22. 15:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
a politkus nem oylan állás mint egy programozó vagy jogász... előbb lépj majd be egy párt ifjúsági tagozatába, más esélyed nincs.
2010. okt. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
55%
pl. ELTE politológia, ha annyira ész vagy. De inkább bizalom kell az emberek részéről, hogy megszavazzanak. Van olyan politikus, hogy érettségije sincs, de van olyan aki politikus akar lenni, de nem lesz. (hiába van diplomája) Meg kell győzni a népet arról, hogy te miért is lennél jó stb. Amúgy a mai politikusok sokan közgazdász, ügyvéd, jogász stb. végzettséggel rendelkeznek, mégis politikusok.
2010. okt. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
és ilyen ifjusági szervezetbe hol tudnék belépni? pl a jobbikéba? (DEBRECENi vagyok)
2010. okt. 22. 16:03
 4/22 anonim ***** válasza:
22%
jobbikba ne lépj be, mert nincs a pártnak jövője.
2010. okt. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 X. Maté ***** válasza:
8%
KKP-ba lépj be, ha szépen megkéred őket talán egyből lehetsz polgármesterjelölt a köv választásoknál...
2010. okt. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Parry Grip: de az ő elképzelésük áll hozzám közelebb, mint a többi párté.. nem teljesen ugyan az az elkézelésem, de ez áll hozzá legközelebb.

és akkor mit ajánlanál? mit csináljak?


Utolsó: mit ne mondjak rohadt vicces vagy.

2010. okt. 22. 16:19
 7/22 anonim ***** válasza:
mert mik az elképzeléseid?
2010. okt. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
54%
hát ész nem...
2010. okt. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
13%
Elsősorban rendkívül ostobának és rendkívül kártékonynak kell lenned. Azt javaslom még ma hagyd ott az iskolát és állj be a maffiához.
2010. okt. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Parry Grip:

például a kisebbség túlzott segélyezésén kéne változtatni szerintem.(Pl. csak akkor kapnának segélyt, ha dolgoznának, ha nem dolgoznának, akkor 2 vagy 3 gyerek felett nem adnék segélyt, lévén ha segélyből él, minek csinál több gyereket?!


szeretném a szegényebb réteget támogatni,azokat akik ténylegesen keményen megdolgoznak a pénzért,és nem a minimálbért kereső munkásoktól vonnék meg egyre több és több mindent, és a nyugdijasoktól, hanem a jóval módosabb emberektől.


A magyar összefogást és a magyar termékek népszerűsétését szeretném, a magyar termékek minőségiségét megtartani, és a magyar termelőket előnyben részesíteném a kínaival példáúl.


..stb sok van még.

2010. okt. 22. 16:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!