Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nácik, szélsőjobbosok (vagy...

Nácik, szélsőjobbosok (vagy aki ért a témához), ezt meg tudná válaszolni?

Figyelt kérdés

Szóval, a nácik szerint minden a genetikából ered, a vérből, és azért rosszak a zsidók/cigányok.

Szerintem azt ők se tagadják, hogy azért valamennyi normális zsidó/cigány létezik (ha kevés is)

De akkor hogyan lehet ez, ha minden a genetikábol ered? Ha páran mégis normalisak?

Tehát ha egy cigány gyereket egy fehér család örökbefogad, akkor az lehet normális is. Mégse változik a vére.


jan. 31. 22:15
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
60%

nem náciként írom,hogy náci,azaz fajelméletet bármely nép vallhatja.


pl.: a zsidók már vallásügyileg úgy kezdenek,hogy ők a kiválasztott nép.


bármely nép vallhat fajelméletet, a cigányok is akár. a lényege az,hogy van egy nép amit felsőbbrendűnek tartunk és van a többi nép amit alsóbbrendűnek(jobb esetben indoklás is van ehhez)

febr. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
8%
A nácik szerint, ha pl. egy zsidó újszülöttet örökbe fogadott egy keresztény, német pár, akkor is előbb-utóbb ki fog ütközni rajta Jézus gyűlölete, a szexuális perverzió, a pénzügyi munkákhoz és az avantgard művészethez való vonzódás stb.
febr. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
52%
Én túl nem okos vagyok ehhez, nekem jobb mindenkit ugyanúgy utálni, bőrszin, vallás, vagy különböző gének elemzései nélkül is. Az én agyamat kevésbé terheli meg, ha nem teszek különbséget, mint, azon rugózzak, hogy, most akkor kit is kell nem szeretnem.
febr. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
34%

"nem náciként írom,hogy náci,azaz fajelméletet bármely nép vallhatja.

pl.: a zsidók már vallásügyileg úgy kezdenek,hogy ők a kiválasztott nép."


Azt tudod ugye, hogy ez a két mondat cáfolja egymást? Mert ha vallásügyileg akkor nem faji alapon. A zsidóknál nincs faji gondolkodás, egy néger etióp zsidó is pont annyira zsidó mint egy szőke kék szemű. Sőt lehetsz barna bőrű is tök mindegy.

Vallásügyileg meg a keresztények és muszlimok is kiválasztottnak gondolják magukat, hiszen a saját vallásukat tartják igaznak.


A kérdésre válaszolva, sok vitát lefolytattam neonácikkal, sok jelzőt megkaptam, az alsóbbrendűt soha. Egy neonáci szerint az átlag zsidó ilyen nagyon intelligens, szuper képzett, gazdag és gonosz, ilyen Lex Luthor aki a háttérből szövi a szálakat. Tulajdonképpen a neonácik felsőbbrendűnek tartják a zsidókat, ilyen uralkodó kasztnak amik a fehér társadalmakat irányítják. Emiatt kialakul náluk egy kisebbrendűségi komplexus, amiből gyűlölet jön. Valójában maguk a neonácik hiszik és terjesztik a zsidó "felsőbbrendűséget".

Van is egy ilyen vicc, hogy Kohn olvassa a Völkischer Beobachtert (náci újság), odajön hozzá a zsidó barátja, hogy "minek olvasod azt a szemetet?" Kohn meg válaszol "hát tudod lehet csak szobafestésig vittem az életbe, de jó hallani hogy titokban én uralkodok mindenkin".


A cigányokról, feketékről máshogy gondolkodnak, őket maguk alá sorolja egy náci, és lenézi, butának tartja. A zsidókat inkább irigyli, és a gyűlöletük az irigységből fakad nem a lenézésből.

febr. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
83%

Annyit tennék hozzá hogy a "fehér felsőbbrendűségre" általában a legalja, buta suttyó rétegnek van szüksége.


Usa-ban pl a white trash, magyarországon a falusi segédmunkás meg a szatyros alkoholista stb

febr. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
34%

14: Azért a gyakorlatban nem egészen úgy van, hogy "nincs faji gondolkodás". Izraelben igenis diszkriminálják az Etióp zsidókat, ugyanúgy, ahogy szinte minden országban van több-kevesebb rasszizmus a más bőrszínűekkel szemben. Más az, amit a vallás előír, és más az, ami megvalósul. Valószínűleg még a Vatikánban sem lenne sok olyan ember, akit ha pofon vágsz, odatartja a másik orcáját.


[link]

[link]

[link]


15: azért ma, 2024-ben már túl vagyunk azon, hogy akár a white-trash is faji felsőbbrendűséget hirdetne Amerikában; a Kuk Klux Klán már toboroz fekete és zsidó tagokat, a börtönökben az Aryan Brotherhood szívesen látja a fehér bőrű zsidókat, a leghíresebb "white supremacist"-ek pedig a latinó Nick Fentes és a fekete Kanye West. A leghíresebb fehér szélsőjobboldali, Alex Jones egyáltalán nem rasszista.

febr. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:

"Azért a gyakorlatban nem egészen úgy van, hogy "nincs faji gondolkodás". Izraelben igenis diszkriminálják az Etióp zsidókat, ugyanúgy, ahogy szinte minden országban van több-kevesebb rasszizmus a más bőrszínűekkel szemben."


Igen ez kb olyan mint nyugaton a "rendszerszintű" rasszizmus a feketékkel szemben. Te ezt tényleg elhiszed hogy ilyen létezik? Mutass már nekem egy zsidó oldalt ahol a kuruchoz hasonló faji ideológiák vannak. Én még egyet se láttam. Nincs a zsidók között faji alapú világszemlélet.

febr. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:

A cigány gyerek akkor se lesz normális, ha fehérek nevelik. Első kézből tudom, hogy a gyermekotthonokban is a cigányokkal van a legtöbb baj, még ha csecsemő korukban kerülnek be, akkor is.

Igen, van egy-két normális cigány, de azok nem 100%-ban cigányok, fehér őseik is vannak.

febr. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

#17

Anarchista vagyok, a náci ellentéte, de még én is tudom, hogy a judaizmus nem terítő vallás révén determinálja ki lehet származása szerint judaista és ki nem, azaz ki lehet kiválasztott és ki nem. Ezzel nincs is semmi baj addig amíg a nem kiválasztottakat rendszer szinten nem különböztetik meg.

Én nagyon is elhiszem a rendszer szintű rasszizmust/fasizmust az alapján amit ebben az országban tapasztalok.

Mindannyian a föld gyermekei vagyunk!!!

febr. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
60%

"hogy a judaizmus nem terítő vallás révén determinálja ki lehet származása szerint judaista és ki nem, azaz ki lehet kiválasztott és ki nem"


Ne zavartasd magad hogy full kreténségeket beszélsz. Kétféleképpen lehetsz zsidó:

1. zsidó anyád van

2. betérsz, és bárki betérhet rassztól függetlenül


Ezt neked akármilyen rabbi elmondja.

febr. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!