Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nácik, szélsőjobbosok (vagy...

Nácik, szélsőjobbosok (vagy aki ért a témához), ezt meg tudná válaszolni?

Figyelt kérdés

Szóval, a nácik szerint minden a genetikából ered, a vérből, és azért rosszak a zsidók/cigányok.

Szerintem azt ők se tagadják, hogy azért valamennyi normális zsidó/cigány létezik (ha kevés is)

De akkor hogyan lehet ez, ha minden a genetikábol ered? Ha páran mégis normalisak?

Tehát ha egy cigány gyereket egy fehér család örökbefogad, akkor az lehet normális is. Mégse változik a vére.


jan. 31. 22:15
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
89%

Megér itt egy említést annak a szerencsétlen hír TV-s lánynak az esete, aki elgáncsolt egy Arab férfit és gyermekét (vagy csak próbálta, ez vitatott).


Elképesztő gyűlölet kampány indult ellene, hogy mekkora rasszista mocsok, nem az ő dolga önbíráskodni azzal, hogy megállítja őket, hanem a rendőrre kell bíznia. Később kiderült, hogy amúgy Hezbollah terrorista volt a drága lélek egész véletlenül.

febr. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Ilyen alapon a magyar genetikailag alsóbbrendű mint egy francia vagy brit.


A magyarok még a saját országuk határait se húzhatták meg. Kellett hozzá egy felsőbb hatalom.


"Később kiderült, hogy amúgy Hezbollah terrorista volt a drága lélek egész véletlenül"


Nem derült ki és már megint hazudsz.

febr. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

30/31-es vagyok:


Bocsáss meg, de nem értem: pontosan milyen alapon alsóbbrendű a Magyar mint egy Francia vagy Brit? És egyáltalán mennyire lehet Brit vagy Francia genetikáról beszélni akkor, ha 1) egyre több bevándorló él ott 2) eleve kirúgással, médiapellengérre állítással szankcionálják azt aki ezt a kérdést felveti, hogy van-e és milyen a Francia vagy Brit genetikai összetétel.


Utána néztem az ügynek, úgy tűnik, mintha kiderült volna, hogy nem volt tagja az Al-Nuszrah szervezetnek. Kicsit erős azt állítanod, hogy hazudnék, én az akkoriba publikált írásra hagyatkoztam. Most úgy tűnik, tévedés volt, az újságíró nem tudta bizonyítani. Tehát: tévedtem, nem hazudtam.


A megint szó mire utal? Mikor hazudtam?

febr. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Minden szavad hazugság.
febr. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
34: Ha nem írod le, miért, akkor senki nem lesz okosabb a hozzászólásod által.
febr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Egy hazugság is több értékkel bír, mint egy egyszerű minősítés, ha cáfolatával diszkussziót inspirál. Sokkal rosszabb az igazság birtokában fáradtnak, restnek, motiválatlannak lenni az igazság melletti érvelésre. Ahhoz, hogy a gonosz győzedelmeskedjék, elég, ha a jók nem tesznek semmit. Aztán lehet csodálkozni, hogy az emberek "minden hazugságot beszopnak" meg "terjednek a konteók".
febr. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!