Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi vár arra aki huszonéves...

Mi vár arra aki huszonéves kora elején börtönbe megy?

Figyelt kérdés

Jó képességű, huszonévei elején. Nagyösszegű erőszakos lopás miatt kapott egy ismerősőm pár év letöltendőt. Sokkoló volt. Milyen kilátásai vannak ezek után egy fiatalon szabadultnak?

Minden barát elfordult tőle stb

(nem nem én vagyok, hanem csak megdöbbentett hogy volt képes így elcseszni az életét)



febr. 23. 22:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
attól függ mi lesz belőle azután. lásd viszkis pl.
febr. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
egy kis anális majálisba lesz része
febr. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

Kifogják tágítani.

Azon kívül az összes multi kér erkölcsi bizonyítványt. A közmunkásoktól nem kérnek, mehet valamit takarítani, építeni.

Ez ennyi volt sajnos, pont az ilyenekből lesznek az elkeseredett emberek akiket beszippant az alvilág.

febr. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 árokpart ***** válasza:
62%
2-es Ez Magyarország ne az amerikai filmeket vedd alapul. Másrészt mindnekinek megvan ott a saját baja, mindenki kedvezménnyel és a leghamarabb szeretne szabadulni, senki nem fog senki kedvéért konfrontálódni.
febr. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 árokpart ***** válasza:
85%
3-as Butaság. Egyszer majd fog kapni erkölcsi bizonyítványt. Nagyon kevés bűntény van amiért egy idő után nem adnak erkölcsi bizonyítványt.
febr. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Egy kis kukurú vár rá.
febr. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
két barátom is volt hasonló körülmények között: az egyik egy életre megtanulta a leckét és nem is került többet, bajba, gyakorlatilag a böris évek is elfelejtődtek szinte, a másik azóta, hogy először a 20as évei elején leültették, 15 éve ki-be járkál a kóterba.
febr. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
5! Jól mondod az erkölcsi csak rövid ideig marad "mocskos".
febr. 24. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 DK-s ***** válasza:
80%

Semmit nem cseszett el, és ezt jó pár év börtönnel a hátam mögött mondom.


Erkölcsit kevés helyen kérnek, bár sok esetben úgy hirdetik az állást, de végül nem kérik. Minek? Ha eleve úgy hirdették, akkor volt sittesek úgysem jelentkeznek. 🤣


És velem előfordult amikor a mekibe jelentkeztem, hogy munkába állhattam erkölcsi nélkül is, és majd úgyis megjön. Én meg úgy voltam vele, hogy egy hónapot legalább tudok melózni, utána, ha megjött, úgyis kibaxnak.


Tévedtem. Az erkölcsimet bebaxták a többi közé anélkül, hogy belenéztek volna.

febr. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 DK-s ***** válasza:
77%

Van még egy érdekes aspektusa ennek az "erkölcsi"-kérésnek, amivel találkoztam.


Újság-pavilonos munka után érdeklődtem az akkori, Pannohír ZRT-nél. Mondta a munkaügyes hogy keresnek, de le kell kérnem az erkölcsit a munkához. Mindjárt látta a fejemen hogy azzal gondok lesznek, ezért azt is megjegyezte hogy erkölcsit kérnek, nem TISZTA erkölcsit!


Egy évig melóztam náluk.

febr. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!