Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a tizenéves...

Miért van az, hogy a tizenévesek, és huszonévesek valósággal gyűlölik a cigányokat?

Figyelt kérdés

Gondoltad volna, hogy Magyarország talán legnagyobb rasszista együttesében (ne keverd a nemzeti rockkal) pl a dobos csak 17 éves? A Divízió88-ról van szó.

Én magam 40 felett járok.


Megdögletek romák:

"Lopnak csalnak nem dolgoznak,segélyekért sorban állnak,de ennek mostmár vége,lesz,tetves cigány megdöglesz"


http://www.youtube.com/watch?v=Kg5_QS0BgT0


Lesz!Lesz!Lesz!

"Csak azért is lesz,nemsokára minden zsidó halott lesz"


http://www.youtube.com/watch?v=FPAQqclSa0Y&feature=related


Miért?

"Azt mondják,hogy Indiában nincs fajgyűlölet,mindenféle jött ment jól megfér egymás mellett,ott még a patkányt is Istenként tisztelik,szerintem még a romákat is beengedik.Én csak azt az egyet nem értem,hogy mi a f.szt keresnek ezek itt,mikor csak azt hallom tőlük,hogy nem jó itt nekik?"


http://www.youtube.com/watch?v=3aiq2s9mD-o


2011. ápr. 21. 11:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%

Miért gyűlölik? Valószínűleg jók a tapasztalataik a szeretett kisebbségünkkel, és ok nélkül gyűlölik...

Ilyen választ vártál?

2011. ápr. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem gyűlölöm őket, de nem lepődöm meg, amikor a buszmegállóban/buszon ők üvöltöznek, verekednek, az utcán ugyanez.Ismerek normális cigányokat is, bár mondjuk a normális jelző lehet kicsit erős.

16/F

2011. ápr. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom, hogyha a cigók soha nem tettek volna semmi erőszakos gaztettet, akkor rasszizmus és gyűlölködés sem lenne.
2011. ápr. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
14%
Mert a Kurucz-infó és a kedvenc pártjuk erre hergelik őket! Nem kéépesek tudomásul venni,hogy a megoldás nem a gyűlölet. Csodálkoznak,hogy a cigányok emiatt még agresszívabbak lesznek.
2011. ápr. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Jobbikos vagyok félreértés ne essék,de ez akkor is igen erős.

Magyarul a következő nemzedék lehetséges,hogy megfogja "kövezni" őket?

2011. ápr. 21. 11:44
 6/27 anonim ***** válasza:
91%
Alsós voltam mikor a cigány osztálytársak kilopták a tornacuccomból a dezodoromat! Nem viselkednek, hogy gondolják hogy a buszon ülök és meghúzzák a hajamat. A villamoson ecsetelték, hogy de kinyalnának meg ilyen és ehhez hasonlók. Magyar ember nem csinál ilyet!!! 22/L (És igen vannak kivétele is, van néhány rendes cigány ismerősöm, de a legtöbb szörnyű.)
2011. ápr. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez valahol talán egy mókuskerék, de igazából szerintem az az oka, hogy az elmúlt 10évben durvult el nagyon a helyzet. testvérem tanár. 30éves létére FÉL bemenni egyes osztályokba. Szerinted ha,egy felnött tanárnak félnie kell a 14évesektöl, akkor diáktársaiknak mit kell ott napi szinten átélniük? De biztos közrejátszik az is, hogy ez most "divatos".
2011. ápr. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem képesek az "együttélésre", nem hajlandóak elfogadni a szabályokat. Néhányan Istennek képzelik magukat, mert, hogy azémercigánvagyok nekem mindent lehet...

Nap mint nap látom az iskolában, hogy mit művelnek ezek a tetvek. Összeköpködnek mindent, üvöltöznek, káromkodnak, visszapofáznak a tanárnak. Senkinek nem lehet igaza, csak nekik. Arról ne is beszéljünk, hogy, lopnak és, ha lebuknak még véletlenül sem ismerik el tettüket.

Messziről elkerülöm őket, ha ez lehetséges. Nincs kedvem a közelükben lenni. Buszon, vonaton, zárt térben meg aztán pláne nem!

Büdösek, visszataszító a "stílusuk", állatok ezek nem emberek!

2011. ápr. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

"Magyar ember nem csinál ilyet!!!"


Kb. ezért. Mert nem tudnak rendesen viselkedni, ha romák szállnak fel a buszra, automatikusan jobban szorítom a táskám, ha a zsebemben van valami zsebreteszem a kezem.. normális ez? Tudom, a magyar ember ugyanúgy meglophat, amúgy is óvatos vagyok nem csak ha cigány van a közelben, de attól legalább nem kell félnem...

2011. ápr. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Mert nagyon eldurvult néhány cigány közösség. Míg én gyerek voltam, a cigányok is ugyan olyanok voltak, mint mi. Kulturális különbség, ennyi, de élhettek

Ma az egyik fele nyomorog, munkája biztos nem is lesz soha, felnőtt ott is egy nemzedék, aki soha nem dolgozott - a másik fele meg nem is akar, de jól élni igen. És valamiból meg kell termteni, vagy aminimumot, vagy anagyon sokat: nyilván ynincs más, mint erőszakkal a parazstok kárára. A mi gyerekeink már ebben a fenyegettségben nőttek fel, bőrükön érezték, hogy félniük kell (némely9 cigányoktól - persze, hogy gyűlölik. S könnyű általánosítani. Pláne az elmúlt évek poilitikája még herrgelte is ezt! Gyurcsány a cigánytemetésen - de sohasem a megyr temetésen stb. Cigánybűnözés nincs, magyar viszont nem lehetsz, ki se mondhatod, hogy magyar vagy - mert akkor fasiszta vagy. persze, hogy irritál ez!

A gyerekeink ebben nőttek fel.

46 nő.

2011. ápr. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!