Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Csak én gondolom úgy, hogy a...

Csak én gondolom úgy, hogy a nyugati emberre tényleg ráférne egy "reset"?

Figyelt kérdés

Egyszerűen be kell látni, hogy egyebek mellett a korlátozatlan kapitalizmus tönkretette a nyugati civilizációt. A nyugati ember teljesen elszakadt a valóságtól, a saját, legszűkebb (leginkább anyagi) érdekein túl képtelen látni. Már nem arról van szó, hogy válságban van a kollektivizmus, bárminemű szolidaritás, de teljesen általános és elfogadott lett, hogy ember embernek ellensége.


Az életkedve is elmegy az embernek, ha hátralép egyet, és megfigyeli, hogy milyen stílusban beszélnek egymással a metrón, a munkahelyen, hogy hogyan zajlik ma a társkeresés, vagy mi az, amit az emberek demokráciának és közéletnek hívnak. De a modern élet kihívásaira általában sincsenek válaszaink, Amerikában az évtized végére minden második fiatal felnőtt mentális beteg lesz. Ez így meddig mehet tovább?


Én ezért támogatok mindent, ami ezt a toxikus állapotot megváltoztatná, akár Klaus Schwab Great Reset koncepcióját, de Macront is, amikor globális háborút vizionál. Vagy így, vagy pl. egy súlyos természeti katasztrófa által térhetne vissza a nyugat a normális útra, más megoldás már nincs. Az elviselhető jövőért bizony áldozatot kell hozni, ezt lassan 100 éve kerülgetjük, halasztgatjuk. És bármennyire keménynek tűnik ezt ilyen nyíltan kimondani, a legtöbben, ha nem is tudnak róla, de hasonlóan éreznek, rengetegen várják nagyon régóta, hogy "valami végre történjen". Mit gondoltok?



márc. 28. 18:08
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Nekem elviselhető az életem, nem akarok áldozatokat, akinek szar, az változtasson. Nem mondom, hogy nincsenek gondok, de részemről háborúzzon a következő nemzedék majd ha meghaltam 50 év múlva, nekem krvára nincs ilyesmikhez kedvem.
márc. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
91%
Azt hogy fogalmatlan és alul értesült vagy , ahogy a többség . Kivancsi vagyok hány órát álltál injekciókért hogy megments minket és a világot . Ebben a megrekedt felfogásban viszont teljesen érthető a kérdésed ....
márc. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
10%

Lesz is, ne aggódj! Szerinted miért ment ki tárgyalni Kati a svábbogárral?

Ez volt január végén! Nem érdekes hogy utána rögtön le is mondott február közepén? Most a kormány alatt is rezeg a léc, a kínai rendőrség is itt van. Lehet látni mit csinálnak Kínában. Szerintem balhééé lesz, nagy balhé! A Totya mondta! :)


https://www.youtube.com/watch?v=VDUpQhWn7XU

márc. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit értesz reset alatt? És miért változna ettől bármi is?
márc. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
23%
Még nincs kollektivizmus, az volt a diktátorok idejében, de most újra tervezik digitális alapon, eltörölve az egyént. Demokrácia az innováció miatt kellett, de most már haszontalan evők vagyunk. Cellák nélkül leszünk bezárva, ha az MI hatalmát érvényesítik. A kulcs még nincs elfordítva.
márc. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
13%
RESET az lesz hogy az MI golyó nélkül képes kinyírni anélkül hogy észrevennéd, olyan fejlett a technika, de mindenki az atombombával riogat. Letűnt korok letűnt tömegpusztító fegyvere, mégis sokan bekajálják.
márc. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
25%

Telefon, tablet is azért kellett hogy függők legyenek, hogy ne tudjanak tőle szabadulni ha az MI hatalomra tör.


https://www.youtube.com/watch?v=dWWJzwU6_q0

márc. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Imádom, ahogy a nyugati emberről, eg ma kapitalizmusról beszéltek, mint minden gond forrásáról.


Csak annyit bizonyít, hogy nem vagytok túl tájékozottak. Nézz már körül bárhol máshol. Szerinted Kínában minden fasza?


Másrészt te sírnál a leghangosabban, ha tényleg leállna az élet és háború lenne. Mert ha itt most holnap háború és halál lesz, akkor te nem mentesülsz alóla, mert "bocsi, én fölényeskedve kiírtam az internetre, hogy ez jó lesz és kell, szóval engem ne lőjjetek fejbe, oké?".

Támogasd. Csak amikor majd te is ott állsz a fal mellett a töbiekkel, akkor az okoskodásod, meg az én megmondtam pont nem fogja megmenteni a valagadat.

Ilyenkor mindenki vérpistike, meg nagy a szája, csak ez nem ennyiből áll.

márc. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:
96%
ja
márc. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
93%
Csak mert játszottál a Last of Us-szal, nem vagy túlélő.
márc. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!