Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Csak én gondolom úgy, hogy a...

Csak én gondolom úgy, hogy a nyugati emberre tényleg ráférne egy "reset"?

Figyelt kérdés

Egyszerűen be kell látni, hogy egyebek mellett a korlátozatlan kapitalizmus tönkretette a nyugati civilizációt. A nyugati ember teljesen elszakadt a valóságtól, a saját, legszűkebb (leginkább anyagi) érdekein túl képtelen látni. Már nem arról van szó, hogy válságban van a kollektivizmus, bárminemű szolidaritás, de teljesen általános és elfogadott lett, hogy ember embernek ellensége.


Az életkedve is elmegy az embernek, ha hátralép egyet, és megfigyeli, hogy milyen stílusban beszélnek egymással a metrón, a munkahelyen, hogy hogyan zajlik ma a társkeresés, vagy mi az, amit az emberek demokráciának és közéletnek hívnak. De a modern élet kihívásaira általában sincsenek válaszaink, Amerikában az évtized végére minden második fiatal felnőtt mentális beteg lesz. Ez így meddig mehet tovább?


Én ezért támogatok mindent, ami ezt a toxikus állapotot megváltoztatná, akár Klaus Schwab Great Reset koncepcióját, de Macront is, amikor globális háborút vizionál. Vagy így, vagy pl. egy súlyos természeti katasztrófa által térhetne vissza a nyugat a normális útra, más megoldás már nincs. Az elviselhető jövőért bizony áldozatot kell hozni, ezt lassan 100 éve kerülgetjük, halasztgatjuk. És bármennyire keménynek tűnik ezt ilyen nyíltan kimondani, a legtöbben, ha nem is tudnak róla, de hasonlóan éreznek, rengetegen várják nagyon régóta, hogy "valami végre történjen". Mit gondoltok?



márc. 28. 18:08
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Csak a szándékos álhírekre szokás rásütni, amikor egyesek fognak pár valós eseményt, és alaptalan összeesküvéseket költenek hozzájuk. Ha számodra ez a "minden", hát, ez végül is sokat megmagyaráz...
márc. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
4%
#21 Kezd már rohadtul fárasztó lenni ez a terelés. Nézd meg a 2015-ös Új világrend nemzetközi konferenciát. Az égadta világon semmit nem kell belemagyarázni, odaképzelni, mert kereken kimondják, hogy mi a terv. Ha tetszik, ha nem, ez van. Ennyi. Nem én vagyok az ellenséged.
márc. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Linkeld be!
márc. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
0%
#23 Aki annyit nem képes megtenni, hogy kijelöli, "2015 Új világrend nemzetközi konferencia" és felpöccinti az ujját, hogy a Google máris kidobja, vagy kimásolja és rögtön nézheti is, azzal én nem tudok mit kezdeni. Politika kategóriában ritka az, akivel értelmes ember módjára lehet beszélgetni. Itt csak a köpködés megy a másikra, meg a tagadás. Én ebben nem veszek részt. A kérdezőnek válaszoltam és a kérdésből nekem úgy tűnik, ő is a népirtást támogatja. Fel kéne fogni, hogy itt nem én vagyok az, aki másnak rosszat akar. Ha dumálni akarsz, privátban nagyon szívesen, de ne csesszük már szét a kérdést. Szép napot.
márc. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Sejtettem, akkor ennyit a konteóidról! Azért minden jót :)
márc. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
0%
#25 Ütközik a szabályzattal a felkavaró linkek közzététele. Semmi sem lesz konteó attól, hogy nálad 4 éve beragadt a lemez és mindenre csak ennyit tudsz mondani. Bárki rákereshet, aki akar. Eredeti nyelven is megtekinthető, felirattal is megtekinthető, összesen 7 óra hosszúságú a nemzetközi konferencia. Csak tudnám mire jó az, hogy kötekszel, mikor értelmes beszélgetést lehetett volna kihozni belőle. De ja, ez a politika kategória..
márc. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
És az arabokra nem férne rá egy kis reset? A nők el vannak nyomva. Van ahol még lány nem is járhat iskolába, csak fiúk.
márc. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
A szolidaritásról annyit, hogy Nyugaton elfogadják egymást az emberek, és kiterjedt szociális rendszer van, míg itt nálunk a jobbos médiából ömlik a gyűlölet és nincs szociális rendszer
márc. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
51%

Bereteszelik az embereket, likvidálják azokat aki nem az ő zenéjükre táncolnak, körülbelül ez várható Svábbogár és Billg*ci bandájától!

Kínai mintára, a kovid is onnan jött, Vuhanból.


[link]

márc. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!