Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha a jelenlegi kormány(Fidesz)...

Ha a jelenlegi kormány(Fidesz) tagjaihoz párosítanátok a bibliai főbűnöket, kihez mit párosítanátok?

Figyelt kérdés
Én egyelőre csak néhányat alkottam meg. Szerintem a torkosság egyértelműen a pacalkirály Németh Szilárd, aki a extrém receptjeit nem rejti véka alá. A bujaság esetén Szájer-Kaleta-Borkai hármason gondolkodtam, de azért lenne szerintem Borkai, mert Szájer szerintem egy visszafogott amúgy szürkébb személy, akinek különösebben nincs perverz kisugárzása, él egy sokáig titkos életet, ami elég visszás, de nekem nem annyira ő lenne az első. Kaleta inkább beteg, de ez nem annyira a bujaság kifejezetten, meg ő nem annyira erősen kapcsolódik a Fideszhez, mint a többiek. Borkai viszont egy igazi perverz kéjenc kisugárzásával rendelkezik, akit a farka vezet, és szerintem emiatt ő lenne a bujaság. A fösvénység nekem Mészáros-Pénztáros Lőrinc, révén az ő nevén gyűlt össze a legnagyobb vagyon. Ugyan itt mindenki is lopott már, de ML az, akihez ez elemi szerintem kapcsolódik. A kevélységet tudnám még talán Rogánhoz kapcsolni, de inkább amiatt, mert egy sérthetetlen beképzelt karakternek tűnik, aki a bajban előre küld mindenkit. A haragra most még nem tudok, mert nem tudom ki lehet a leglobbanékonyabb, az irigység is izgalmas, de egyelőre nincs tippem, illetve a jóra való restség/lustaság sem koncentrálódik egy személyben. Nektek mi a tippetek ezekre? Indoklást is írjatok, kérlek! Orbán viszont számomra azért marad ki, mert ő az eredendő bűn. Ő mindenek felett áll… itt is.

ápr. 2. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Mondjanak le!
ápr. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Felebarátod házastársát ne kívánd!
ápr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Harag, Bayer Zsolt.

Kövér László, aki amikor egy riporter a parlament folyosóján kérdésekkel provokálta (sziszegve) Nem szégyeli magát? (Leteremtően) Hogyan képzeli ezt? (Felháborodva) Az orromba nyomja a mikrofont!?

A Jakab Péterrel való harca miatt is.

ápr. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!