Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok, akiknek...

Vannak itt olyanok, akiknek esetleg tönkrement a viszonya valakivel azért, mert különböző politikai elveket vallanak vagy pl. különböző módon ítélik meg a jelenlegi kormány tevékenységét?

Figyelt kérdés

2019. febr. 7. 12:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem volt ilyen, de nagynénémnek ment már tönkre baráti kapcsolata egy vérfideszes családdal
2019. febr. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Engem a fél családom utál, mert nem vagyok fideszes.
2019. febr. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 LazyJones ***** válasza:
73%
Unokatestvéremékkel szakadt meg a viszony 10 éve.
2019. febr. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Nekünk eléggé megromlott a viszonyunk a nagyszüleimmel, mert nem vagyunk fideszesek. De amíg Fidesz-kormány van, addig elfogadják. Az volt a durva, amikor a Fidesz veszített.
2019. febr. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 peca1000 ***** válasza:
77%

Volt anyósommal.


Amikor kiderült, hogy nem a Viktorékra szavaztam, akkor ősellenséggé váltam :)

2019. febr. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

Konkrétan nem ment tönkre a kapcsolat, de van olyan rokon, akivel már azért nem találkozok szívesen, mert minden beszélgetésünk olyan, mintha meghallgatnám az M1 híradót, ami valljuk be nem túl szórakoztató...


Csak, hogy idézzek párat a beszélgetéseikből:

Rokon meglátogat, elmegyünk a környékünkön sétálni, azt látjuk, hogy az egyik ház előtt őrizetlenül kint hagytak egy szörfdeszkát, megjegyzem, hogy én azért nem hagynám csak így kint őrizetlenül, mire a válasz:

"Miért, itt nincs egy arab sem, magyar ember meg úgysem lop" ... ok


másik szitu: örök téma, miért nem kereszteljük meg a kislányunkat. Kifejtem, hogy hát az igazat megvallva mi se járunk templomba, így úgy gondoljuk, hogy ha a lányunk valamilyen vallást követni szeretne, majd idősebb korában eldönti maga, de mi nem keresztelnénk meg. Mire a reakció:

"Ja persze, aztán még a végén muzulmán lesz"


Persze a lista még folytatódik, na de gondolom így már érthető, hogy az illető rokonnal inkább kevésbé keressük a kapcsolatot. És a legszomorúbb, hogy régen nem volt ilyen. Valószínűleg akkoriban is sok mindenben eltért a véleményünk, amivel nem is lenne baj, de akkoriban még nem erőltette másra a véleményét, lényegében nem is beszélgettünk ilyen dolgokról.

2019. febr. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Molyember ***** válasza:
79%
Gyerekkori baráttal. Beakadt nála a Fidesz, a legalja propagandát ismételgeti. A családban szerencsére nincs ilyen sérült.
2019. febr. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nálam is voltak erre példák, viszont szerencsére vannak olyan barátaim is akikkel más nézeteket vallunk, de ettől függetlenül tiszteljük egymást és nagyon jóba vagyunk!
2019. febr. 7. 15:46
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

egyik munkatársammal.

az a fajta,aki pontosan tudja,hogy a fidesz vállalhatatlan és már egyszerűen ciki amit művelnek,ennek ellenére sunyiban vér fideszes,de ez csak a választások utáni másnap derült ki,akkor mondta az elcsépelt közhelyet-nem volt más opció-.

előtte viszont ott bratyizott a jobbikosokkal,hordta a nemzeti színű jobbik feliratos karkötőt stb.

azóta szerintem már bánja,hogy elszólta magát.

2019. febr. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy baloldali gondolkodású barátom azóta nem nagyon akar velem szóbaállni, amióta megjegyeztem neki, hogy a Fidesz azért nem csinál mindent olyan rosszul (nem éltetem őket, de elismerem az eredményeket).
2019. aug. 7. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!