Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A sima melegeket nem zavarja,...

A sima melegeket nem zavarja, hogy sok más szexuális kisebbség is felkapaszkodott a mozgalmukra?

Figyelt kérdés
Vagyis a társadalom inkább elfogadó azokkal, akik csak simán melegek, mint akik már nemet is váltottak vagy egyéb ilyen fura gender-hez tartozónak vallják magukat. A drag queen-ek meg külön kategória, tőlük sokan félnek is. Ezzel minden meleg egyetért, hogy mindenkit be kell venni a csapatba és közös identitást építeni? Lehet külön hamarabb célt érnének.

ápr. 9. 14:02
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Én forditott meleg vagyok, úgyhogy engem nem zavar.
ápr. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%

Engem a mozgalom elüzletiesedett része jobban zavar. Most már az egész inkább csak termék és nem igazán mozgalom.

A drag queenekkel meg hasonlókkal nem lenne baj. De ma már vannak olyan aktivisták, akik nagyobb hangsúlyt fektetnek más gyűlöletére és az elfogadás valahol elveszett az éterben.

ápr. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
2, én szivesen lennék ilyen aktivista, mivel se az emberi jogokkal, se a melegekkel nincs bajom. Tudnál olyan munkahelyet ajánlani, ahol ezzel pénzt tudok keresni, vagy üzletet csinálni?
ápr. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
3. Sok sikert. Kezdj el influenszerkedni, aztán lehet felkapnak.
ápr. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
17%
4, nem, engem nem az influenza érdekel, hanem konkrétan, hogy, hogyan lehet ezzel pénzt keresni, mi az a cég, vagy szervezet, ami engem, fel tudna venni?
ápr. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5. Hogyhogy hogyan? Az internetes tartalomkészítők szponzoráltak, részben innen van a pénzük.

Ha valakinek megtetszik a tartalom, amit gyártasz, akkor felveszik veled a kapcsolatot.

Honnan tudjam, hogy mivel foglalkozol és hova vagy beilleszthető?


Te most játszod a hülyét, mert leírtam, hogy nekem melegként zavaró, ami a ráakaszkodott a mozgalomra? Eltért a véleményem a te narratívádtól, ezért muszáj kötekednek?

El kell, hogy szomorítsalak, de ha kétrét görnyedsz sem fogod megváltoztatni a véleményem és akkor is zavarni fog.


Ha pedig türelmetlen vagy, akkor házalj cégeknél, ahol olyannyira fontos a diverzitás, pride hónap alatt mindegyik szivárványosra állítja a profilképét (kivéve az arab országokban).

ápr. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
6, bocsánat, nekem semmilyen narrativám sincs és nem kötekedek. Nem én voltam az, aki kijelentette, hogy az emberi jogok melletti kiállás is elüzletiesedett. Én egyedül azt szeretném, hogy része lehessek ennek az üzletnek, de nem tudom, hogyan.
ápr. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

7. És miért az én felelősségem lenne téged a részéve tenni? Kávét ne főzzek neked minden reggel?


"Nem én voltam az, aki kijelentette, hogy az emberi jogok melletti kiállás is elüzletiesedett."


Ezt nem én jelentettem ki. Ez egy létező a jelenség.

[link]

ápr. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
14%
A drag queenek nem részei az LMBTQ-nak.
ápr. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!