Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A III. Világháború esetén...

A III. Világháború esetén leállítanák a szállítást a Temuról?

Figyelt kérdés

Most olvasom Tarjányi Péter: Ha a Tajvani-szorosban is konfliktus lesz, akkor már beszélhetünk harmadik világháborúról. Nagyon sok jó cuccot rendeltem és még szándékozom is rendelni a Temuról, mert olcsó és jó. Harmad annyi az ára legalább, de sok esetben még jobb. Namost ha Kínával is konfrontálódik a nyugat és mi ugye NATO tagok vagyunk ez baj lehet ?


[link]



ápr. 17. 21:41
A kérdező szavazást indított:
Nem áll le a Temu. A pénz az PÉNZ!
Leáll a személyi rendelés, hiszen háború esetén az van
11 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Nem.
ápr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
De azt azért tudd, hogy a temu csak szemetet árul. Egyedül az mondhatja el, hogy jól járt aki nem kapja meg.
ápr. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a háborúk alatt rendeltem (Izrael, Ukrán.!)
ápr. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3 Nem érted. Ha mi a NATO kerülünk háborúba Kínával. Az izraeliek persze hogy kiszállítanak az EU-ba


2 Ezt elégedett vásárlóként cáfolom. Minden OP minőségű meta volt😊

ápr. 17. 21:50
 5/7 A kérdező kommentje:
Ember, Izrael persze hogy kiszállít a gyarmatának a gyarmatába
ápr. 17. 21:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Az index félelemben tartja a népet, szóval ne feltétlenül erre alapozz, hogy most világháború lesz-e vagy sem.
ápr. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
ha kitor a harmadik vilaghaboru, akkor a TEMUs rendelesed lesz a legkisebb bajod
ápr. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!