Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A feminista nők hogy élik...

A feminista nők hogy élik meg, hogy a genderlobbi őket is kispadra ültette?

Figyelt kérdés

A normális feministát az különbözteti meg az ultrától, hogy utóbbi már-már extrém módon túltolja és azt vallja, abban hisz, hogy a heteroszexuális kislányok többsége "megfelelő" nevelés esetén lehetne pankrátor, traktorszerelő vagy testépítő is akár, míg a heteroszexuális kisfiúk szintén "megfelelő" nevelés esetén óvodai dajka, műkörmös.


A normális elfogadja, hogy ennek az eltérő biológiai ösztönök, hormonok gátat szabnak, hiszen nem véletlenül vált ketté a két nem és nem lettünk hímnősek, mint sok más élőlény a Földön.


Illetve mindkét táborban vannak gerinctelenségre hajlók, akik szeretik az ezzel járó kiskapukat kihasználni (pont, ahogy pl. vonzó alfahímek is szeretik kihasználni, hogy "emancipált nő vagy, baby, azzal szexelsz, akivel akarsz és senkinek semmi köze hozzá", de ez a kérdés most a nőkről, azon belül is a feministákról szól, szóval ne offoljuk szét).


A genderlobbi viszont azt állítja (szintén van "normális" tartománya és radikális, ultra), hogy a nemek pusztán társadalmi konstrukciók.


A "normális" elismeri, hogy lehetnek olyan esetek, amikor valaki akár már kisgyerekkorban úgy érzi, hogy ő más nembe született és ha ez bebizonyosodik, akkor lehetőséget kell adni neki, hogy idejében elkezdett hormonkezeléssel más lehessen, ezáltal elkerülhető az egész életen át tartó amorf kinézet (ádámcsutka, széles váll, 190-es magasság, férfias hang, stb.) de a fordított változata sem kelt olyan hatást, mint mikor Amanda Bynes-t valamelyik filmjében beöltöztették férfinak.


A radikális ága pedig szentül hiszi, hogy ennek sose kellene kőbevésettnek lenni, tetszőlegesen cserélgethesd a genderedet (genderfluid, queer, drag) hangulatodnak és életszakaszodnak megfelelően, szexuális irányultságodtól függetlenül hordhass mindenféle ruhadarabokat és persze sértődj meg, ha téged próbálnak bekategorizálni az emberek, köztük olyanok, akiknek halvány fogalmuk sincs erről az egészről.


Nos, a két mozgalom kibékíthetetlen ellentétben áll egymással, hiszen a feminista (még a normális változata is) azt tartja, hogy ha a gyerekeket SEMLEGESEN nevelik és a társadalmat is megszabadítjuk mindenféle előítélettől és előjogtól (bár utóbbi ellen még nem nagyon láttam feministát küzdeni, maximum ilyen ajtónyitogatás terén, de nem volt pl. még kisebb mozgalom sem, ami aktívan vadászott volna férfiakra, akiknél ő kezdeményez, akiket meghívhatott volna italra, elvihetett volna kocsikázni (akár úgy, hogy a csávónak még jogsija sincs) és sugar boyként tarthat (és nem csak azért, mert már 70 évesen csak a botox tartja össze és az is nyugaton, ahol ennyi idős korára már több a pénze, mint a hátralevő élete), akkor elválik, hogy a nő autószerelő lesz a férfi pedig műkörmös, fodrász, óvodai dajka. És mindez független mind a szexuális irányultságától (tehát nem kell leszbinek lenni az autószerelő nőnek, de még tomboynak sem, ahogy a leszbikusnak sem tomboynak (lásd Lady Szomjas), ahogy a nőies foglalkozást választó férfinek sem melegnek, vagy ha meleg nem kell úgy viselkedni és kinézni, mint pl. Lakatos Márknak


Addig a genderoldal pont azt erősíti, hogy a nemek igenis elkülönülnek, olyannyira, hogy még a biológiai nem sem szabhat gátat annak, amit az egyén belülről érez és ha valaki szakállas, maszkulin férfiként szeretne a nőkkel együtt öltözni, sportolni és ha bűncselekményt követ el, női börtönbe kerülni, akkor erre jogot kell biztosítani neki, ahogy még arra is, hogy az igazolványában is más nem legyen, mint a biológiai - tehát még a hatóság és a hivatal se tudhassa azt, hogy ő nem cisz, hanem transz.


Szóval lényegében lerombolja mindazt, amit a feminizmus felépített eddig, még azt is, ami normális volt és bár a transzik sem akarnak tömegesen a konyhába menni és szülni, ami a feminizmus vesszőparipája volt és a mai napig előszeretettel hozzák fel (ahogy a Fidesz Gyurcsányt) és túlnyomórészt a férfiak alakulnak át nővé.



máj. 12. 12:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Orbán elvtárs gondoskodik róla, hogy egész nap ilyeneken agyalj. Addig se azon töröd a fejed, hogy miért kerül nálunk 5x annyiba a gumikenyér, mint az osztrákoknál a minőségi.
máj. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Oké. És? Mi a kérdésed?
máj. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem nincsenek ezzel tudatában.
máj. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

3 válasz és ebből 0, aki a kérdés valódi felvetésére reagált volna érdemben.


Szóval akkor fogas kérdést tettem fel.

máj. 13. 23:37
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
4. Ez alapján büszke lehetsz magadra!
máj. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Haha, én eddig azt hittem, hogy mondjuk az egy szélsőséges feminista nézet, hogy az összes férfit egy külön szigetre kéne telepíteni, nem az, hogy egy nő is képes lehet megszerelni egy autót, de úgy tűnik akkor, hogy el voltam kalibrálva és valójában egy ultra femináci vagyok :DD
máj. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#5: Értő olvasás hogy megy? Hol írtam ilyesmit?


Arról beszéltem, hogy mikor társadalommérnökösködéssé fajul valami és a hagyományos, klasszikus nő érzi már szarul vagy kevesebbnek magát.

máj. 16. 01:23
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
7. Én egyik társadalmi kisebbség miatt sem érzem kevesebbnek magam. Amelyik nő így érez, ott vele is gond van, legfőképpen önértékelési problémák, az önazonosággal ellentétben. Azon kéne dolgozni, és nem azért sírni, hogy mitől fosztanak meg ezek a csúnya transzok.
máj. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
54%

Változó, hogy hogyan élik meg, ugyanis a feminizmus fogalma annyira tág lett, hogy két magát feministának valló ember esetén is könnyen előfordulhat, hogy teljesen más világnézettel rendelkeznek.

Ahogyan én is sokáig feminista férfinek tartottam magamat, mert amellett vagyok, hogy jogegyenlőséget biztosítsunk nemtől függetlenül, sőt, szerintem a családon belüli erőszakot is kezelhetné az igazságszolgáltatás jobban is, viszont az olyan diszkriminatív dolgoktól elhatárolódok, mint a női kvóta, vagy amit újabban követelnek a feministák, hogy szexuális bántalmazáskor az ártatlanságot kelljen bizonyítani, mert ez a fajta bűncselekmény nehezen bizonyítható...


Szóval egy "hagyományos feminista" nem éli meg jól, hogy ilyen irányba megy el egy alapból fontos irányzat, egy modern feminista viszont azt mondaná, hogy én nem vagyok valójában feminista, mert a nők elleni erőszakot támogatom azzal, ha a feltételezett bántalmazót csak bizonyítékok esetén ítélném el.

máj. 17. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

#8: Mivel kivételezett csoport tagja vagy és mindkét oldalról az áldást kapod (ha klasszikus nő vagy, akkor azért vagy felhypolva, hogy gyereket szülsz meg otthon vagy vele és a férfit cseszteti a többségi társadalom, hogy kutya kötelessége téged és közös gyerekeiteket eltartani, ha nem képes, akkor nem férfi, ha pedig még dolgozol is mellette, akkor már istennő kategória vagy, akivel megfogta az isten lábát).


Ha pedig karrierista nő, akkor meg egy aktív lobbicsoport áll mögötted, ami kiharcol helyetted mindent, így neked már csak végig kell sétálnod az előtted kitaposott ösvényen.


Pl. ha egy férfit cseszeget egy autoriter vezető, professzor vagy bármi, akkor oldja meg maga, legyen férfi, tűrje vagy ha nem bírja, akkor hagyja abba és senkihez nem tud fordulni, ha mégis, akkor hópihe és lúzer és még a nők is kiröhögik és szánakoznak az ilyeneken.


Ha egy nőt, akkor a nőiessége mögé tud bújni, de ugyanígy a feka, a transzi és mindenki más is tudja hívni a lobbicsoportot mögötte, hogy nem őt, a személyét sértették meg, nem őt akarják diszkriminálni, hanem az egész lobbicsoport elleni támadás.


Ezzel pedig nem lehet versenyezni, a magányos hősök ideje lejárt. Tehát vagy a férfiak is lobbicsoportokba szerveződnének, pl. sértett incelek, vagy marad az, hogy HÁTRÁNYBA kerül azzal szemben, aki mögött egy lobbicsoport áll, aki kiharcol HELYETTE dolgokat az ő nevében.

máj. 17. 12:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!