Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ellenzed vagy pártolod a...

Ellenzed vagy pártolod a liberalizmust? Miért?

Figyelt kérdés
2010. nov. 19. 21:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
64%

Ellenzem, mert az emberi természettel szembemenő eszme.


Amit elképzel az mind szép és jó, csak azt nem veszi figyelembe, amit a többi. Hogy emberek vagyunk, nem pedig robotok, akiket programozni lehet.

2010. nov. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
48%

Ellenzem.


Mert az egymás elfogadása a természettel ellenkező felfogás. A természet az evolúciót pártolja.

2010. nov. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
69%
Ellenzem, mert nézd meg, hova jutottunk. Erkölcstelenség, drog, bu zik.
2010. nov. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
66%
Nekem a liberalizmusról először a búzák, aztán a ribancok, cigányok, és utána már csak a hányinger jut eszembe.
2010. nov. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
69%
a drogosokat kifelejtettem.
2010. nov. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
63%

újabb provokatív kérdés:D de nagyon "cuki"...


ezeket mind te teszed fel, vagy vannak cimbijeid is?

2010. nov. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Ha liberalizmust mondasz, jusson eszedbe, hogy a köcsög franciák Budapestre vették meg a hozzájuk bevándorolt cigányok repjegyét!!!
2010. nov. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Elárulom, hogy még egyetlen kérdést sem írtam ki "Politika" témakörben, révén, hogy nem olyan rég regisztráltam.

Egyébként én nem mondtam azt, hogy pártolom, csak kíváncsi vagyok mások véleményére, és arra, hogy liberálisokból van-e több, vagy azokból, akik nem azok.

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2010. nov. 19. 22:12
 9/27 anonim ***** válasza:
88%

Nyugaton a liberalizmus régóta a politikai kultúra szerves része. Kossuth Lajos és Eötvös József is liberális politikusok voltak. Szerintem kevesen neveznék őket hazafiatlannak. Nálunk sajnos amatőr és karrierista képviselői az elmúlt 20 évben lejáratták a szó jelentését. Pedig kedves előző hozzászólók, nem csak az SZDSZ-ből kellene kiindulni.


Más: aki a természetre hivatkozik, és erre hivatkozva ellenzi a liberalizmust, egyetért a természet azon törvényével, hogy az erősebb legyőzi a gyengét? Szerintük normális lenne, ha a fiatalok hagynák meghalni a beteg idős szüleiket, anélkül, hogy segítenének rajtuk? Vagy ha valaki úgymond erősebb és megteheti, lője le a másikat, mert az gyengébb?

2010. nov. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
88%
Még hozzátenném, hogy nem vagyok liberális, de aggaszt, hogy ennyi félművelt ember van, amit a hozzászólások stílusa is mutat...
2010. nov. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!