Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Egy 28 éves szomáliai fiu...

Egy 28 éves szomáliai fiu vagyok. Van lehetöségem végletessen Magyarországban telepiteni, maradni? KÖSZÖNÖM!

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 08:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%

Szia!

Együttérzek veled, és remélem sikerül letelepedned. Nem tudom pontosan mik a lépések, de érdemes a Bevándorlási Hivatalbam kezdeni: [link]

Először tartózkodási engedélyt kell kérned, 0e ha olyan helyzetben vagy, lehet, hogy menedékjogot kéne kérvényezned, azzal gyorsabban kaphatsz magyar állampolgárságot. Vízumot, ha még nincs a szomáliai nagykövetségen tudsz kérni.


Viszont kár, hogy itt tetted fel ezt a kérdést, nemsokára olyan válaszokat fogsz kapni a sok rasszista bunkótól, hogy nem csodálkoznék, ha meggondolnád magad. Kérlek ne ez alapján ítélj meg minket, ez az oldal Magyarország talán legtahóbb weboldala, ennél csak jobbak vannak. Előre is elnézést a többiek nevében is!

2010. dec. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Ami viszont a becsülendő benned, hogy jobb a helyesírásod mint sok ideírogatónak :) Szóval várunk szeretettel, legalább növeled az IQ szintet :D
2010. dec. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Szia! Valóban letelepedési engedélyt kell kérned, és ha jól emlékszem, 8év ittlakás után kaphatsz állampolgárságot, ehhez persze kell egy bejelentett cím. De a hivatalban segítenek neked. Állampolgársághoz pedig a magyar nyelv ismerete kell (ez aránylag megvan, bár nem végletessen, hanem véglegesen, de ha így beszélsz, akkor ez nem akadály. Illetve egy vizsgát kell letenned állampolgári ismeretekből, ehhez van egy könyv. Persze ezt annyira nem tudom minek kell, mert szerintem a legtöbb született magyar megbukna rajta. Ha tudsz, dolgozz is, de ügyelj rá, hogy csakis legálisan. Kiutasítani leginkább csak államellenes bűncselekményekért tudnak. És persze, letelepedhetsz itt, hacsak nem vagy nem kívánatos személy, de ennek is nagyon kicsi esélyét látom. Sok sikert!
2010. dec. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
7%

"Ami viszont a becsülendő benned, hogy jobb a helyesírásod mint sok ideírogatónak :) Szóval várunk szeretettel, legalább növeled az IQ szintet :D"

Hát sajnos ez nem érvényes a kérdezőre! De azért sok sikert!

2010. dec. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%

Szomáliaiként vétett két hibát két mondatban, mindkettő toldalék hiba.


Most nézd végig a szex témakört... Sok helyen már akkor örül az ember, ha egy mondatban négynél kevesebb hiba van... Pedig ők született magyarok, a kérdező meg nem hiszem...

2010. dec. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
39%
jó akkor javaslom nyilvánítsátok nemzeti hősé! :D
2010. dec. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
42%

Én csakazt szeretném tudni, hogyha ő egy 28 éves szomáliai fiú, akkor honnan tud ennyire jól magyarul. Mert nem hiszem, hogy Szomáliában tanítják, ha pedig itt él Magyarországon, akkor meg mindezt már tudnia kell, hogy mi a menete a dolgokna, mert minimum egyszer kapcsolatba kellett lépnie valamilyen szervezettel, akik mindezt elmondták neki, minimum a bevándorlásinál. Ha pedig nincs itt, akkor hogy fogja egy fordító program segítségével lefordítani mindezt?


Kedves Kérdező, ha komolyan érdeklődsz a menet iránt írj e-mailt én már végigcsináltam egy párszor segítek! Akár angolul vagy franciául is.

2010. dec. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%

Itt sírunk, hogy milyen Magyarország, aztán ír valaki, aki sokkal nagyobb szószból szeretne kilépni, mint amilyenben mi vagyunk.

Sajnos van rosszabb hely is, mint Magyarország! :(

Gyere! A normálisabb réteg szeretettel vár!

Sok sikert a letelepedéshez!


Ui.: Szimpatikus, hogy sok magyarnak született embernél jobb a helyesírásod, - és a hangnemed is.

2010. dec. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
32%

"Szóval várunk szeretettel, legalább növeled az IQ szintet :D"


Csak a magad nevében írogass birka!

2010. dec. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%
Nyugi, csak a magam nevében teszem. Soha nem vállalnék fel ilyen ökröket, mint te :)
2010. dec. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!