Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha mégis kitörne az emlegetett...

Ha mégis kitörne az emlegetett polgárháború Észak-kelet Magyarországban, mégis hogy zajlana?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
Legalább kiirtják egymást a jobbikosok és a cigányok. 2 legyet ütnének egy csapásra a magyarok.
2011. ápr. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%

Szépen kivonulna a terrorelhárító egység, a rendőrség, a katonaság, pár tank, és diribdarabra szednék a lázongókat.

Aztán ahogy a fenti említette, szépen hazamennek, és még aznap mindenki otthon ebédel.


Ez a jobbik forgatókönyv. A rosszabb eset az, hogy jön a NATO, és demokratikussá bombáznak minket, nem szovjetmegszállás lesz, épp annyi a különbség, hogy az angol lesz kötelező az iskolákban.

Aztán lehet vigyorogni, hogy hűűű, de felszabadultunk!

2011. ápr. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát sztem már 4-5 sima rendőrautótól is bes.zarna mindenki, és elhúznák a csíkot, na most ha ezt megfejelik néhány rendőr kisbusszal, már teljes a siker
2011. ápr. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%

Legalább husvétkor pihenhetnének ezek a fajgyülőlő szadisták! A cigány is ember. Embert ölni pedig akkor is bűn,ha nem cigány az elkövető.

Az sem igaz,hogy a cigányok gyávák! Ha ezek az operettkatonák megölnének közülük egyet is,akkor közülük sem sok maradna életben! A cigányok ütnék-vágnák,megkéselnék őket,jogosan.

A terrorelhárítás tagjai pedig gyorsan rendet tennének.

2011. ápr. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szépen törölgetik a moderátorok a hozzászólásokat...
2011. ápr. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20%

A válasz megírásának időpontja: ma 15:18

Hármat tippelhetsz, hogy miért...

Én nem szeretnék polgárháborút.

valószínűleg sok ember az életével fizetne érte.

Ellenben van egy párt, melynek kifejezetten érdeke, hogy legyen polgárháború, mivel másképpen a kutyát sem érdekelnék!

2011. ápr. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Már rég elkezdődött.

Akármelyik utcába bejöhet egy roma, nem köt bele egy nem roma se, ezzel szemben a romák lakta utcákba én fényes nappal sem mennék be, mert hogy az "az utca az övék".

Olyanról nem hallottam hogy magyarok kötöttek bele romába, de a fordítottja náluk nap mint nap megtörténik, akkor most ki a fajgyűlölő?

2011. ápr. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

,,A rosszabb eset az, hogy jön a NATO, és demokratikussá bombáznak minket"


Hát ez nagyon nem valószínű. Óh, hogyne, egy Nato tag megtámad egy Nato tagot, vagy hogy gondolod? Szerintem te az ENSZ-re gondolsz.

De az ENSZ sem fog csapatokat küldeni, 100 cigány meg 100 gárdista ellen.



Egyébként meg, a sok cigány-ellenesnek üzenem:

„Ne féljetek magyarok, itt vannak a cigányok!”


Erre érdekes, de senki nem emlékszik már...

2011. ápr. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem a NATO vagy az ENSZ jonne hanem az EU-nak van egy ilyen esetekben bevetheto hadereje ami Olaszorszagban allomasozik, aminek katonai kozott romanok szlovakok is vannak, milyen szep is lenne ha a roman es szlovak katonak szallnak meg az orszagot rend csinalas cimen
2011. máj. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!